Patrick van Aanholt: "Hamza ve Efe kardeşlerle ilgileniyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Patrick van Aanholt: "Hamza ve Efe kardeşlerle ilgileniyorum"

1657626612028.png

Patrick van Aanholt:

"Geçen sezonu iyi bitirmedik. Bütün oyuncuların aynaya bakıp kendine özeleştiri yapması lazım. Maçlarda, idmanlarda en iyisini veremedik ve ligi yukarılarda bitiremedik."

"Dün VAR'a başvurdum çünkü bazı oyuncularımız hile yapmaya çalışıyor dolayısıyla hem VAR sistemi hem de hakem olması gerekiyor. Ancak tabii ki bunlar şaka."

"Atmosfer oldukça güzel. Takım oluşturmak için ve tabii ki antrenmanlar sırasında mücadelemizi ortaya koymamız gerekiyor. Bu normal bir süreç. Mücadele etmemiz gerekiyor."

"Okan Buruk ile iyi başladık ve iyi şekilde devam ediyoruz. Şu anda bir şey söylemek için çok erken. Galatasaray'ı tekrar eski konumuna getirmemiz gerekiyor."

"Gençlerle çok konuşmaya çalışıyorum. İngilizce konuştuğum için arada iletişim sıkıntısı olabiliyor. Hamza ve Efe kardeşlerle ilgileniyorum. Çok yetenekliler."

"İngilizce çok önemli bir dil. Dünyada en çok konuşulan dil. İyi şekilde anlar ve konuşursanız, dünyadaki her ülkeye gidebilirsiniz. Bu kendinize yapabileceğiniz en iyi yardım. Gençler İngilizce öğrenmeliler."

"Gençlere tavsiyem kendilerinden yaşça büyük insanları dinlemeleri... A takımla beraber çalışıyorlar. Futbolun yaşı yok, iyiyseniz iyisinizdir."

"Şampiyon olmak istiyoruz. Hazırlık kampının sonunda iyi durumda olmalıyız. sezon içinde iyi ve kötü anlar olacak. İlerleyen dönemlerde dışarıdan insanların müdahalesine maruz kalmamamız lazım. Kendimizi hazırlamalıyız ve şampiyonluk yolunda gitmeliyiz."

Patrick van Aanholt:

"Dün VAR'a başvurdum çünkü bazı oyuncularımız hile yapmaya çalışıyor dolayısıyla hem VAR sistemi hem de hakem olması gerekiyor. Ancak tabii ki bunlar şaka."

:asd:

"Atmosfer oldukça güzel. Takım oluşturmak için ve tabii ki antrenmanlar sırasında mücadelemizi ortaya koymamız gerekiyor. Bu normal bir süreç. Mücadele etmemiz gerekiyor."

Üst Alt