paul pogba - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

paul pogba

serbest statüde olan paul pogba, psg ile görüşmek için zinedine zidane’ın resmi olarak açıklanmasını bekliyor. (via rmc)

Paul Pogba'nın abisi Mathias'ın iddiasına göre;

Pogba, Mbappe'ye büyü yaptı.

Paul Pogba'nın iddiasına göre;

Pogba'nın çocukluk arkadaşları, '13 yıldır seni koruyoruz' gerekçesiyle Pogba'dan 13 milyon euro istedi. Pogba'ya göre abisi de bu çeteyle birlikte

(France Info)

Mathias Pogba: “Hahahaha, olmasını beklediğim şey oldu, küçük kardeşim Paul sonunda gerçek yüzünü göstermeye başladı. Polise yalan söylemeye başlayan ve bilgiyi ortaya çıkaran o olduğuna göre, beni suçlayamazsın. Sözlerimi ve yalanlarını kanıtlayacak kadar şeyim var."

Mathias Pogba: "Sana tekrar söyleyeceğim kardeşim, insanları manipüle etmek iyi bir şey değil! Mesele para değil...Senin yüzünden neredeyse ölüyordum, beni bir çukurda bıraktın ve masumu oynamak istiyorsun."

Mathias Pogba'dan kardeşi Paul Pogba'ya; "İnsanlar görecek ki bu dünyada senden daha büyük korkak, senden daha büyük hain ve senden daha büyük bir ikiyüzlü yok."

Mathias Pogba: "Kylian(Mbappe), şimdi anladın mı? Sana karşı olumsuz bir duygum yok, sözlerim senin iyiliğin için, her şey doğru ve kanıtlanmış, sana büyü yapmak istedi. Sözde müslüman, büyücülükle uğraşan bu kardeşimize yazıklar olsun, yanınızda bir münafık ve bir hain var."

Paul Pogba'nın abisi Mathias'ın iddiasına göre;

Pogba, Mbappe'ye büyü yaptı.

Paul Pogba'nın iddiasına göre;

Pogba'nın çocukluk arkadaşları, '13 yıldır seni koruyoruz' gerekçesiyle Pogba'dan 13 milyon euro istedi. Pogba'ya göre abisi de bu çeteyle birlikte

(France Info)

Mathias Pogba: “Hahahaha, olmasını beklediğim şey oldu, küçük kardeşim Paul sonunda gerçek yüzünü göstermeye başladı. Polise yalan söylemeye başlayan ve bilgiyi ortaya çıkaran o olduğuna göre, beni suçlayamazsın. Sözlerimi ve yalanlarını kanıtlayacak kadar şeyim var."

Mathias Pogba: "Sana tekrar söyleyeceğim kardeşim, insanları manipüle etmek iyi bir şey değil! Mesele para değil...Senin yüzünden neredeyse ölüyordum, beni bir çukurda bıraktın ve masumu oynamak istiyorsun."

Mathias Pogba'dan kardeşi Paul Pogba'ya; "İnsanlar görecek ki bu dünyada senden daha büyük korkak, senden daha büyük hain ve senden daha büyük bir ikiyüzlü yok."

Mathias Pogba: "Kylian(Mbappe), şimdi anladın mı? Sana karşı olumsuz bir duygum yok, sözlerim senin iyiliğin için, her şey doğru ve kanıtlanmış, sana büyü yapmak istedi. Sözde müslüman, büyücülükle uğraşan bu kardeşimize yazıklar olsun, yanınızda bir münafık ve bir hain var."
Kylian Mbappé: "Paul Pogba beni aradı ve gerçekleri anlattı. Takım arkadaşıma güveneceğim. Zaten başı dertte, şimdi daha fazlasını eklemenin zamanı değil."

nisan 2022'den beri ilk defa 11'de basladigi bugunku cremonese macinda, dakika 22'de tekrar sakatlandi

Ekli dosyayı görüntüle 201265

bu herif fiziken bitmis.

nacizane futbol izleyici gozuyle ve okuduklarim dolayli bu seferki sakatlanma yanilmiyorsam :

< left *quadriceps muscle - bolgesi ile alakali. . . muscular problem - knee degil.
< * quadriceps tendon'un bir tik ustu .tam emin olmamakla birlikte.
< bu seferki sakatlanma da nokta bolge dolayli *knee bolgesi olmamasi bi nevi kotunun iyisi denilebilir .* knee dolayli sakatlanmalar kanimca sureci uzun suruyor.
juveli yazarlar knee olmamasi bi nevi kotunun iyisi gozuyle bakiyor okudugum bir iki portal de.

her halukar da kalan maclar da oynatilmamasi mantikli olur uzun vade baglaminda.

bu vesile ile gecmis olsun pogba'ya .

Tam Suudi Arabistan olduk isimli kaşar futbolcu bekliyoruz.10 yıl önceki hallerine bakıp ıslak rüyalar görüyoruz bizim 3 er 5 er yediğimiz Avrupalı rakiplerimiz isimsiz 20 li yaşlarda birsürü oyuncu alırken biz piyasada adam kalmamış gibi dönüp dönüp futbolcu eskilerine emekli ikramiyesi veriyoruz.
İnşallah son bulur bu.Potansiyelli çalışkan disiplinli gençler buluruz

Üst Alt