PayPal, Türkiye'den Çekiliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PayPal, Türkiye'den Çekiliyor!

Para transferlerinde en çok kullanılan sistemlerden biri olan PayPal, Türkiye'den çekiliyor.

PayPal, BDDK'dan gerekli izinleri alamadığı için Türkiye'den çekilmek zorunda kaldı. Haber, PayPal'ın internet sitesinden duyuruldu.

PayPal kullanıcıları, haberi alır almaz sosyal medyadan büyük tepkiler vermeye başladı. Özellikle Twitter'da dakikada 10'larca tweet atılıyor ve BDDK'nın kararı eleştiriliyor.

Açıklamada şöyle denildi;
Cju122jXEAE_9fd.jpg:large

Çekilme kararında haklı olduklarına eminim hatta o gerekli dedikleri izinler için kim ne kadar rüşvet istedi onu da isim isim açıklasalarmış keşke :) Biz malımızı bilmiyor muyuz allasen...

Lan saçmalamayın artık ya, her gün yeni bir şaka gibi haber ile karşılaşıyoruz ülkede. Koskoca ülkenin Cumhurbaşkanı çıkıyor aile planlaması yapmayın diyor, Asker lazım herhalde adam Soma olayından sonra 1800'lerden örnek vermesiyle şüphelenmiştim ama hakikaten adam tarihi 1800 küsür falan sanıyor. Çok insan, çok güç sanıyor. Şimdi bir de paypal olayı. 2 dakika durun Allah aşkına

Lan saçmalamayın artık ya, her gün yeni bir şaka gibi haber ile karşılaşıyoruz ülkede. Koskoca ülkenin Cumhurbaşkanı çıkıyor aile planlaması yapmayın diyor, Asker lazım herhalde adam Soma olayından sonra 1800'lerden örnek vermesiyle şüphelenmiştim ama hakikaten adam tarihi 1800 küsür falan sanıyor. Çok insan, çok güç sanıyor. Şimdi bir de paypal olayı. 2 dakika durun Allah aşkına

Niye dursunlar ki ? İki dakika dururlar ve gündem hafifler ise insanlar düşünmeye başlar. İnsanların düşünmesine izin vermeyeceksin :D

Cin ordusuna ozenmis olabilir :)

İninal Kart kaldı geriye.Paypalın her 100 TL de 15 TL banka puanı vermesinden kapanıyor sanırım.Marketçiyim adam puan için 5 kredi kartıyla 2 bin lira paypal yüklüyordu.

Üst Alt