Pazar Günü Lige Ayar Verilecek! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pazar Günü Lige Ayar Verilecek!

serdar a buyuk maclarda bir seyler oluyor , lato da boyleydi , ahmet de ostersunds macinda bizi yakti , ama ben tum sahsi hatalara ragmen savunma disiplininde pek sorun gormuyorum

hatta orta sahada da en kotu olasilikla denk mucadele icindeyiz .. bizim yegane sorunumuz , orta sahada harmanlanan topu ileriye duzgun tasiyamamak , burada da iki sorun var

birincisi bu isi yapacak esas adamin hali , yani belhandanin , ikincisi de rakibin gomis e onlem almak disinda zorlanamamasi ... iste bu yuzden surekli rodrigues diyoruz , adamin anatomik olarak avantajlari ve rakiplere ters gelecek bir tarzi var

rodriguez olmadan biz o ilk 3-4 haftaki oyunu oynayamayiz mumkun degil

Belhanda hakkında neler düşündüğümü herkes bilir burada aşağı yukarı.

Ama ilk sarı kartta topu yumruklamasının Cüneyt'in saçmasapan kararlarının etkisidir. Her harekete foul çalıp tak diye kartı çıkarttı bizim oyunculara. Mesela Ozan bu maçı kart yemeden bitirdi, resmen facia. 3 tane net kartlık pozisyonu var adamın.

Belhanda'nın kartı böyle bir gereksiz hareketle görmesi ne kadar tartışılsa bile ben oyuncuyu bir nevi anlarım bir yerden sonra. Ben sinirden patladım evde yapmadığım kalmadı her pozisyonda, onların da bir yerden sonra tepki vermesi normal karşılanabilir. Fernando gibi sinirlerini tamamen aldırmış gibi olan bir adamı bile çileden çıkarmayı başardı itoğlu it Cüneyt.

sent via GSC

zaten oyuncunun kalite esigi de orada belli oluyor , herkes cildiriyor ama karti belhanda goruyorsa ve bir sonraki macta yine karti belhanda gorebilir diyorsak ofke kontrolunu yonetemeyen de odur

yoksa ndiaye de feguli de fernando da o kadar efor sarfediyor , onlar da delirmistir

ki bir de hakli oldugu bir pozisyonda yapsa yine anlarim , net faul yapiyor , goz gore gore sari kart aliyor ..

Oyuncularimiz gergindi, Belhandanin yaptiklari amatörce idi ama Cüneytin savunulacak hic bir yani yok.
Dün aksam verdigi kararlar degil sadece, Adam penalti pozisyonu sonrasi taraftarin tepkisi sebebi ile kolay kolay yapamadi o ana kadar yaptiklarini.
Bu bile bana bu adamin maca hangi niyet ile ciktigini kanitliyor.

badou bir yerde profesyonelce davransa alperi attirabilirdi , sarisi vardi sanirim alperin , badou yu engelledi tam arkadan , devam etti , biraksa kendini net sariydi , o dakikada 10 a 10 olsa bir sey degisir miydi sanmiyorum ama orada daha profesyonel olacaksin

bir de cuneytin hakkaten korkup ozan a vermedigi bir faul var son dakikalarda , guldum resmen , bictik adami gozunun onunde ,devam ettirdi ,devaminda badou sakatlandi hatta sanirim

Üst Alt