Pazar Günü Şampiyon Olacağız! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

Cevap: Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

İnanır mısınız bilmiyorum ama geçen haftaya göre takımın şampiyon olacağına daha çok inanıyorum.

Bu maçtan sonra çok üzüldüm ama nedense içimde böyle bir his var.

Hayırlara vesile olsun.

%70 pazar şampiyonuz, ama pazar olamazsak %50 ye düşer.

Yandık bittik fener şampiyon diyen arkadaşları anlamıyorum, fenerin fikstürü çok zor, deplasmanda kendi evinde oynadığı gibi oynayamıyor. Fenerin şu ana kadar oynadığı 3 maç en kolay üç maçtı. Beşiktaş ve Trabzon deplasmanlarında fener balı tutmaz. Asıl puan kaybı yaşayacakları maçlar şu an geldi.

Yarın ki maç çok kritik, bjk yarın puan kaparsa pazar %80 şampiyonuz. Çünkü trabzondaki maçı fener KAZANAMAYACAK.

Bugünkü Ts maçından sonra gariptir ama son maçta yeneceğimize olan inancım daha da bir arttı İnşaAllah...

Şampiyonluğa inanan birilerini görmek çok güzel. Ağzınızdan bal damlıyor vallahi. Fatih hocanın ve bütün takımın, taraftarın, yöneticilerin bütün emeklerinin karşılığı bu değil. Allah yardımcımız olsun.

Ayrıca eklemek isterim ki; Futbolcularımız bugünkü ruh halleri ile değilde

şu topicde bulunanlar kadar inanırlarsa

Allahın izniyle rahat şampiyon oluruz...

Beyler su soylediklerinizi bi kenara birakip

Bu ligi bu maclari ve ortadaki adaletsizligi goren gozeten Allah akliniza gelirse zaten daha rahat olursunuz

Oyuzden ben rahatim :) Allahin izniyle ve inayetiyle emeklerimiz bosa cikmayacak.

Kadikoyde o kupa kalkacak !

baska bir pencereden bakarsak bence sonuclar ne olursa olsun sampiyon olacagiz.

eger fener son maca avantajli girerse federasyon acilen sike olayini karara baglar ve fenerden puan siler.

böylece bizi sampiyon yaparlar ve sesimizi kesmemizi saglarlar kendilerince.

o yüzden türlü ali cengiz oyunlari yapip bizi oraya desavantajli götürmek isteyecekler.

evimizde bjk macinda hakem katliyami bekliyorum ben sahsen.

alehimize kirmizi kartlar vs...

Ben Kadıköyde FB yi yenip şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Buna inancım tam ve çokta rahatım.

Son maçın son düdüğünden sonra ben demiştim diyeceğim.

Herkese inat şampiyon olacağız...

son maçtan korkum yok ancak kadıköye eksik gitmeyelim yeter. Zaten beraberlik avantajı bizde olursa onlar stres yaşar biz yaşamayız sonuçta final maçı.

Tek dileğim kareografinin gerçek olması tabiki yenerek alırsak kupayı tadından yenmez.

Arkadaşlar daha fenerin 2 deplasman 1 içerde maçı var.

Gönlünüzü rahat tutun,puan kaybı yaşayacaklar.

Şampiyon olamasak da yönetimi bilmem ama teknik ekip ve futbolcuların yanında olmamız lazım.

Üst Alt