Pazartesi Günü Yönetim Kurulu Tudor'un Geleceğini Konuşacak! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pazartesi Günü Yönetim Kurulu Tudor'un Geleceğini Konuşacak!

Evren Göz:"Bugün yöneticiler ile maçtan sonra konuştuğumuzda herhangi bir olağanüstü toplantı olmadığını söylediler. Yarın sabah başkanın katılacağı bir organizasyon var, takip edeceğiz. Başkan Özbek'in rahatsızlığından dolayı organizasyona katılıp katılmayacağı net değil. Ancak sonrasında yönetim bir toplantı gerçekleştirirse yarın yakından takip edip bilgileri aktarmaya çalışacağız."

Yönetimde olup da, o Hırvat sığırı ile gelecek planlayan birisi varsa

Onun gelmişini geçmişini seveyim NET...

Son düzenleme:
Blanc gelse nasıl olur arkadaşlar?

Ha bire Fatih Terim'e gidip duruyoruz, kısır bir döngüde kaldık resmen. Adam ölünce ne yapacağız?

Blanc fena olmaz gibi. Psg tecrübesi de var hem.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Blanc gelse nasıl olur arkadaşlar?

Ha bire Fatih Terim'e gidip duruyoruz, kısır bir döngüde kaldık resmen. Adam ölünce ne yapacağız?

Blanc fena olmaz gibi. Psg tecrübesi de var hem.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Lig devam ederken her ne kadar çok kaliteli de olma bu ligi tanımayan yabancı hocalar gelmemeli bence.Ortama alışmaları bile 1 yıl sürüyor.Hatta Tudor hala alışamadı bile..

Lig devam ederken her ne kadar çok kaliteli de olma bu ligi tanımayan yabancı hocalar gelmemeli bence.Ortama alışmaları bile 1 yıl sürüyor.Hatta Tudor hala alışamadı bile..

Bence Tudor'unki alışma değil. Adam farklı şeyler denemeye bayılıyor. Absürt şeyler deniyor önemli maçlarda. Bana göre sabote ediyor. Lige alışsa da olmaz bu adamdan.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Genclerbirligi gibi takimlara sacma sapan taktik ile cikip birseyleri denemeye calisabilirsin, ama sen gidip ne kadar buyuk mac varsa, hepsinde farkli bir salaklik pesinde kosuyorsun.

Mac kaybedebilirsin, ama sen kazanmak icin cikmadigin her maci basta kaybedersin.

Üst Alt