PC, PS5, Xbox Oyun Önerileri/Tavsiyeleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PC, PS5, Xbox Oyun Önerileri/Tavsiyeleri

Mayista aldim ps5i hocam.

Spiderman
Miles morales
Days gone
Gow 2018 ve ragnarok
Last of us part 1
Ac Valhalla
Gran turismo 7
Cyberpunk 2077
Jedi fallen order
Jedi survivor
Witcher 3
Uncharted
Ratchet & clank

Bu oyunları bitirdim
Valla müthiş oyunlar. Ben bilgisayarda oynadım çok sevdim Days Gone'u, sen beğenmiş miydin?

Mafia 1 definitive edition'ı bitirdim geçen gün. Yaklaşık 10 saat oynama süresi var ama çok memnun kaldım. Mafia 2'ye geçeceğim müsaitliğimde.

ARPG sarıyorsa Diablo 4 deneyebilirsin.

Valla müthiş oyunlar. Ben bilgisayarda oynadım çok sevdim Days Gone'u, sen beğenmiş miydin?

Mafia 1 definitive edition'ı bitirdim geçen gün. Yaklaşık 10 saat oynama süresi var ama çok memnun kaldım. Mafia 2'ye geçeceğim müsaitliğimde.

ARPG sarıyorsa Diablo 4 deneyebilirsin.
Ben çok beğendim. Başlarken tereddütlerim vardi aşırı gömmüşler oyunu ama hiç öyle değil sonuna kadar zevkle oynadım. Platinlediğim bir oyun oldu. Sürüleri temizlemek falan inanılmaz güzeldi.

Peşimi sal. Ben senin bildiğin erkeklerden değilim. Karşı cinse saplamayı severim. Bulduğumu affetmem uçan kurtuluyor. Hayat felsefem budur.

El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu değirmen taşı sanar Oğuzhanım, videolu anlatımlarından da yazı diline ne kadar çok güvendiğinin farkındayım, bulduğunu affetmemekle de tek kriterinin nabzı atsın yeter olduğunu güzel ifade etmişsin, kendinle gurur duyabilirsin, ben buna dair pek bir şey görmüş olmasam da 😍

bu oyun güzel mi?

b6e0c402-8bb0-4549-9a65-c0d5c532257eCover%20(3).jpg

Üst Alt