pedri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pedri tatil yapmayı reddediyor. Koeman ona 18 Ağustos'a kadar izin vermişti ama Pedri kabul etmemeye karar verdi ve Perşembe günü antrenmana katılacak. Bu oyuncunun kararı, kulüp ondan Olimpiyatlara gitmemesini istedi ve şimdi de bağlılığını göstermek istiyor.

Pedri geçtiğimiz sezon tam 73 maçta oynadı.

Ekli dosyayı görüntüle 134162
Bu da yanlış aslında. Özverili bir davranış gibi görülebilir lakin ne kadar genç ne kadar iştahlı da olsan o vücudun dinlenmeye ihtiyacı var ki yılda 70e yakın maç yapan adamdan bahsediyoruz. Antrenörlerinin kontrolü altındadır tabi de vücuda kaldıramayacakları yük vermek hoş olmayan durumları çıkarabilir ortaya

Sakatlıktan döndükten sonra Gavi ile uyumunu merak ediyorum. Barça Ferran Torres ile anlaşmış. Bizim hesap uzun vadede ödeme planıyla alacaklarmış. Dani Olmo'yu da hedefliyorlarmış. Yine İspanya iskeletini kurdu herifler.
Gavi-Pedri-Torres-Ansu

pedri: "real madrid'de soğukta antrenman yaparak bir hafta geçirdim. onlara göre onların seviyesinde değildim."

Baya iyi herif Xavi'yle beraber seviyeyi arsa cekecektir gibi geliyor

Pedri Gavi De Jong bayagi genc ve kalite bi orta saha ama acaba dogru sekilde uyum saglayip gelisecekler mi

Üst Alt