Penaltı Tartışmaları | Kayseri - FB - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Penaltı Tartışmaları | Kayseri - FB

Cevap: Penaltı Tartışmaları | Kayseri - FB

Ne Adaletinden Bahsediyorsunuz ?

MHK'de ve Tahkim'deki adamların hepsi Azize tarafından seçimiş ve onay verilmiştir....

Baş KUŞUMUZ MMA...

HALA siz penaltıyı mı konuşuyorsunuz ?

İşin aslı şöyle oluyor... Ne kadar penaltı da konuşsanız ne kadar başka şeyleride konuşsanız F5'i korumak için verilen tüm haksız kararlar 1 sene sonra UNUTULUR...

Akıllarda sadece şampiyonluklar kalır....

Yine Sonucu belli bir lig İZLİYORUZ....

Şu iddianame ortaya bir çıksın PAŞA PAŞA gidecekler... UEFA'nın dikkatini çekeriz biz....

Ben şahsen F5 klubünün kapatılmasından yanayım... Futbolun KARANLIK Yüzüler..

UEFA el atamazsa biraz zor paşa paşa giderler :eek:

Nasıl bir spor kulübüdür bunlar ya..

volkanda twitterinde penaltı garanti degil yüzde 50 50 şans var demiş. sende beyin yok be kardeşim. kuddusi sana gelince allah seni ne biliyorsa o yapsın. bünyaminle sana az küfretmedim. kuddusiye bu angut forumlarında GS LI diyorlardı. kuddisi bunları tek tek birşeyler yapmış. fenerin en iyi oyuncusuydu.

şu bi gerçek ki galatasaray ve beşiktaş a çok rahat kırmızı kart aleyhine penaltı verebilen sertliğe müsaade eden hakemler fener e karşı bu şekilde bir maç yönetemiyorlar bunun sonucu aslında derbilerde ki üstünlükleri maç boyu tekme atarlar hakeme itiraz ederler ama diğer takım oyuncuları en ufak yanlışın da kırmıxzıyı yer.

aslında takdir etmek lazım diğer yönetimler sesini çıkarmıyor malesef.ama bunlar bi gecen haftaki pozisyon için ortalığı ayağa kaldırdı , malesef türkiye de işler böyle ağlamayana meme yok

benim anlamadıgım neden kayserili yöneticiler veya futbolcular neden konuşmadı. süleyman hurma denen dangoz nerde. bizim maclarda ortaya atlıyordu şerefsizler. şimdi sus pus olmuşlar...

Penaltının ne olduğunu bilmeyen birine cevap olarak gösterilecek 2 pozisyon! Bir yerlerde yine maç öncesi falan bir hareketler olmasın sakın?

Gerçekten nefret ediyorum bu şerefsizliklerden artık ya.. Kaç senedir böyle bur iş, bitsin artık.

Şaibesiz maç bize haram.

Rakiplerin fenere yenilmek istedikleri belli hakemlerde tuz biber oluyor üstüne.

ben cimbombom çocuğuyumda feneride neyleyim....gerisini siz getirin

Merak etmeyin,Yine macın birinde puan kaybettikten sonra,Volkan anamız agladı diye Acıklama yapar,ondan sonra penaltılar yine toz olur...

Kayseri külubü yalandan konusmayarak tepki koyuyor,Peki Fenerin küme düsmemesi konusunda destek cıkarken aklınız neredeydi!

manisa maçından sonra köşe yazısında ve ntvspor da fenerin 2 puanını hakem çaldı diyen şeytan rıdvan bu maçtan sonra yazısında hiç değinmemiş penaltılara git fener amigoluğu yap bir de bu adama tarafsız diyorlar

Üst Alt