GSC Haber - Pendikspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Pendikspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu

Bende torreira Berkan 2 lisi oynasın isterdim
sevgili baris, bahsini ettigin merkez ikili baglaminda - gecen haftaki deplasman 11ine dair benzer yorum da bulunmustum .

ki, o mesajim guncelligini bugunku 11 baglaminda koruyor.

kanimca , kerem demirbay halen zayif halka 11de.

genele donersek :

pendik maci 11in de dikkatimi ceken
bi nokta dolayli gecen haftayi hatirladim ;
zor deplasman, formda bir ^alanya^ karsisina ,
ligi, rakibi ,hatta uyum vs baglaminda kendi arkadaslarini tanimayan aurier'in ilk defa 11 cikmasi , kanimca zamanlama olarak pek saglikli bir versus secimi degildi hocanin secimi dolayli. <- ki zaten ilerleyen dakikalar da degisiklik ivedi yapildi .

demirbay konusu disinda ,11 de sag bek ozelinde gecen haftayi hatirlatmamdaki salt neden :
halbuki, alanya maci degil de, bu oyuncumuz ozelinde beklentim bu aksam ic saha da gorece kolay bir rakibe karsi sahaya cikmasi idi . . .

<- elbette , bu bolge de oynatilan
kaan ayhan'in -jokerligi- sezon boyunca takima asiri katki saglamasi kanimca sezonun hoca adina ekstra kazanimidir nazarimda .
kaan'in bize gelmeden once defalarca mesajlarim da belirttigim, gelmesi icin bold vurgu yapmamdaki ana etkenler den biri idi -versatile ve pro kafa bir tipoliji- olmasi.

buyuk bir ozveriyle sakat sakat oynuyor olmasini umarim gormezden gelinmez. ki, hoca gecen mac sonu bu noktaya dikkati cekip oyuncuyu takdir etmesi , guzel bir jest di hoca adina.

genel hattiyla beklenen 11,,,

temennim erkenden golu bulmamiz rakibin direncini kirmamiz .

velhasil sevgili renkdaslar - hayirlisiyla macimizi kazanip onumuze bakalim .

# konsantrasyon #

Ziyeş iki adet yazar bir adet de ikardiye yazdırır ho

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt