Pep Guardiola: "Önümüzdeki sezon büyük ihtimalle forvet transferi yapamayacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pep Guardiola: "Önümüzdeki sezon büyük ihtimalle forvet transferi yapamayacağız"

Pep: "Şu an as takım için yeteri kadar oyuncumuz var ve akademide dikkatimizi çeken oyuncular var. Futbol dünyasının içinde bulunduğu bu ekonomik durumda önümüzdeki sezon forvet transferi yapmayacağız."

"Rotasyonu her zaman yaptığım gibi yapacağım. Modern futbolda hiçbir oyuncunun mental ve fiziksel olarak 11 ay boyunca her üç günde bir maç oynamayı kaldırabileceğine inanmıyorum. Yarın o maçı kazandıracak kadroyu seçeceğim, tek düşüncem bu."

"Şu an UCL'yi düşünmüyorum. Leicester ve United birçok maç kazanabilir, futbolda her şey olabilir. Tek düşüncem Leicester, ondan sonra Borussia Dortmund maçını düşünmeye başlayacağım."

"Bu fiyatlar devam ettiği sürece forvet transferi yapmayacağız. İmkansız, bu bedelleri karşılayamayız. Bütün kulüpler bizim gibi finansal zorluklar yaşıyor. Elimizde Jesus, harika Torres, sahte-dokuz Sterling var. Bugün itibariyle bakarsak, forvet transferi zor." (tw/mancityturkiye)

Ayağı iyi kaleci mevzusunu da Edersonla bunlar başlattı sonraki sene Liverpoolda Alissona 70 küsür gömünce Chelseada Kepa gibi bir rezile 80 verdi. Defans oyuncularının piyasasını yükselten de City

Ya bu City değil mi her sezon transfere 500 milyon avro gömen :D Son dönemlerde geliştirici dersen katılırım. Ama piyasanın anasını bellemeye ilk bunlar başladı.
EPL rekorunu City 32 m euroya Robinho ile kırmıştı. Tarihi rekorları da 70.

Yukarıda da yazdım 50 veriyorlar daha çok, çıkarıp 100+ gömmüyorlar kesinlikle.

50ye alınan adamların çoğu 100-150lik adamlar şu an, ne dicez buna?

500 gömdükleri sezonları alt alta dizmeyi denersen konuşalım tekrar.

EPL rekorunu City 32 m euroya Robinho ile kırmıştı. Tarihi rekorları da 70.

Yukarıda da yazdım 50 veriyorlar daha çok, çıkarıp 100+ gömmüyorlar kesinlikle.

50ye alınan adamların çoğu 100-150lik adamlar şu an, ne dicez buna?

500 gömdükleri sezonları alt alta dizmeyi denersen konuşalım tekrar.
Ya şu manada dedim Adminim, evet çıkartıp iyi piyasa yaptırıyorlar. Ama piyasanın yükselmesinde ilk fitili ateşleyenlerde bunlar. 500 milyon evet biraz abartılmış oldu lakin az para harcamıyorlar.

Üst Alt