pep guardiola - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beklediğim işi sonunda buldum diyelim. Mezuniyetim üzerine denizcilik ile alakalı 2 ay oldu çıkalı. zaten 1 ay çalıştım totalde ama güzel hatunları özlemiyor değilim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gitmeyeli aylar oldu, enflasyon belimizi büktü be Serhanim. Eskiden güzellik populasyonu yüksekti sonra tüm dengeler bozuldu belki oda etkendir. Merkeze inmeyeli ay oldu.

GscimbomMobile

Gitmeyeli aylar oldu, enflasyon belimizi büktü be Serhanim. Eskiden güzellik populasyonu yüksekti sonra tüm dengeler bozuldu belki oda etkendir. Merkeze inmeyeli ay oldu.

GscimbomMobile
Yok yok hatunlar harbi iyi ama artık tüm enerjimi tek bir kişiye veriyorum gerçekten sevdiğimi hissediyorum çünkü. Aramızda ki yaş farkı problemini de yavaştan aşmaya başladık umarım sonu güzel olur kafasındayım.
Ne iş yapıyon sen şuan nerdesin

GscimbomMobile
Turgutreisteyim evime 5dk mesafede bir yerde çalışıyorum. Genelde yurtdısından gelen teknelerin menajerliği gibi diyebilirim

Yok yok hatunlar harbi iyi ama artık tüm enerjimi tek bir kişiye veriyorum gerçekten sevdiğimi hissediyorum çünkü. Aramızda ki yaş farkı problemini de yavaştan aşmaya başladık umarım sonu güzel olur kafasındayım.

Turgutreisteyim evime 5dk mesafede bir yerde çalışıyorum. Genelde yurtdısından gelen teknelerin menajerliği gibi diyebilirim
Büyük mü kız senden ve kaç yaş

GscimbomMobile

Oo
Sana bir tavsiye vereyim mi arkana bakmadan uzaklaş kardesim

8 yaş vardı benimkiyle hayatımı zuckerbertti. Konuşmak isterim senle bu konuyu. Kalbini dinlemiyorsun çok kaptırma akıllı ol aklını alır yemin ediyorum. Nası gidiyo ilişki. Başladı mı yoksa arkadaşlık aşamasında mi?

bu arada dik dur eğilme aman ha. Gönlü olsun diye bir kez he dersin istemediğin bir şeyi yaparsın ondan sorna ipin ucu kaciyo. Yaş farkından dolayı seni sindirmeye çalışırlr bak sonra. Aman tadımız kaçmasın aman üzülmesin diye iş başka boyuta evrilir sonra.

GscimbomMobile

Üst Alt