Pepe Resmen Beşiktaş'ta! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pepe Resmen Beşiktaş'ta!

Bana kalirsa iyi transfer, cünkü pepe tarzi tibari ile ligde takimi ileriye tasiyacak bir oyuncu, piskolojik üstünlük. Patlamasini temenni ediyorum, ama bu sene bir stoper alma hakkim olsaydi Pepe´yi getirirdim...

Besiktas´in karisiklik yasamasini, maddi anlamda ciddi calkantilar yasamasini dilememiz lazim artik. Pepe dogru bir hamle, eger maddi yönünü hesapladiysa kulüp. Besiktas iyi bir takim, kaliteyi yavas yavas, dogru hamleler ile arttirmalari gerekiyor...

DD6tnt7XYAAjmT5.jpg
Yanındaki tipe bak türkiyenin geldiği noktayı özetleyen bir şahsiyet.

İsmi ne olursa olsun süper lig de defans oyuncusuna senelik 5 milyon vermek eşeklikten başka birşey değildir.
Çok sevindim bu transfere 2 atımlık kurşunları vardı bir tanesi boşa gitti.

Sürün yağlı surat!

Popescudan sonra en iyi stoper.
Yaş itibari ile abartılacak bir transfer değil. Parayı veren herhangi bir takım alırdı pepeyi bu saatten sonra

Bunlar harbi salak buna bu kadar para yatıracağınıza tüm paranızı Talisca'ya yatırıp bonservisini alsalarda süper bir hamle yapmış olurlardı.

Pepe'nin Madrid kariyerine kimse laf etmiyor ama 34 yaşındaki bir oyuncu için bu paralar çok ciddi paralar.

Ben Talisca´ya o parayi yatirmazdim. Besiktas´in sirri iyi takim olabilmesi, talisca nekadar iyi oynasa da, asil basarilari takim oyununda yatiyor. Talisca ise cok etkili bir silah. Bugün Talisca Aboubakar/Cenk ile, dün ise Sosa/Gomes ikilisi vardi ön ucta.

Bana kalirsa Pepe piskolojik acidan cok sey katacak besiktasa...

Hiç kıvırmaya gerek yok muazzam transfer müthiş adam. Burada bir tek böyle bir transferin stopere değil de hücuma yapılması gerektiği tartışılır. Sonuçta stoper takımı peşinden sürükleyemez.

Yıllık 4 Pepe için makul imza parasıda bonservisi olmadığı için iyi zaten bjk'nin kadroda sıkıntısı pek yok. Sıkıntılı noktaya risksiz nokta atış. İyi transfer cl'ye direkt gitmenin avantajı.

5m değil mi senelik.
Tabi göstermelik olabilir bu rakamlar el altından imza paraları menajer komisyonları vs verilmiştir.
2 senede 10m çok değil pepe icin.
Fazlasıyla verim alırlar. Sakatlık falan olmazsa.
Taraftar stadı dolduracak önümüzdeki sene gene bunun ekmeğini yerler bi süre.
25 falandi talisca nin bonservisi?

GSC Mobile App

2 mi 3 mü sözleşme süresi. 5 olsa 10-15M € maaşı 4 de imza parası bence aşırı yüksek. Birde maaşı diğer oyunculara nazaran çok fark var. 34 yaşında sakatlık sıkıntısı var bence büyük risk. Talisca için mübalağa ediyorum tabiki ama genç oyunculara yatırım yapsalar daha verimli olurdu bence.

2013 yılı transfer döneminde bu hamleleri biz yapacaktık. bjk'den çok daha iyi bir kadromuz vardı ve tabii ki çok daha büyük bir camia olmamız sebebiyle önümüz daha açıktı. fakat yabacı kısıtlamaları ve fatih terim'in gidişi bozdu işleri.

Üst Alt