pepe ve vida defans ikilisi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

pepe ve vida defans ikilisi

Buda bonservissiz dimi vay arkadaş gerçekten süper transfer öyle 3-5 Milyon para vermiyorlar durduk yere.Leş kargalığında master yaptılar.

Adamlar Vida'yı bedavaya alsınlar, Biz Belhanda denen çöp poşetine 8 milyon euro verelim... Ondan sonra niye Beşiktaş başarılı, niye Galatasaray sürünüyor...

Beşiktaşa ismi geçen futbolcular hakkında topik açılıyor , sonra kripto bjkliler zamanı gelince bunu uplıyorlar.

kendilerince gülüp eğleniyorlar , tinerlerini çekip kafa yapıyorlar.

KİLİT , ayrıca konu içerisinde kim tinerci him sempatizan ayan beyan ortada.Şutlayın gitsin.

Sinan Bilgin gibi fikir özgürlüğü geyiği yapanları da konudan uzaklaştırın , yeteri kadar bjk sempatizanlığı yapılıyor tvlerde zaten.

Doktor vermiş reçeteyi. Uygulayın geçin.

Sırf bu gizli Beşiktaşlılar ve sempatizanları yüzünden kaç kişi ceza alıyor forumda. Burası tarafsız bir forum değil Galatasaray forumu.

Zaten taraftar barut gibi 3 senedir yaşadığımız onca fiyasko dan dolayı bir de foruma girip şu tinercilerin güzellemelerini okumak zorunda kalıyor millet.

Beşiktaşı ayan beyan yalayan mı dersin, en sevdiğim Beşiktaş marşı diye paylaşım yapan mı dersin. Bi yere kadar yani, yeter artık. Özellikle Sinan Bilgin alenen provokatörlük yapıyor burada yok ben şöyle değişiğim yok ben böyle tarafsızım bilmem ne ayaklarına.

sent via GSC

Bir de burasi tarafsiz forum degil Gs forumu , biz de tarafsiz degiliz Gs liyiz

bu bizim gercekleri gorme ve gosterme hakkimizi elimizden almaz

ustelik surekli sinan diyorsunuz da bu basliklarin hangisini ben actim ? Ben yorum yapmadan da baslik sahiplerine ayni tepki gosterilmis

gelelim vida pepe isine. Adamlar ikisini de almadan herkes istahla isterken , simdi bjk alinca tukaka mi dememiz gerekiyor , o zaman oven bugun de over

bu bjk yi ovmek degildir , yarin fb dogrulari yaparsa onu da overiz , burada mesele hangi takim oldugu degil yapilan islerin dogrulugudur

Bana bunun neresinde insanlari provoke etmek var biri aciklasin zahmet olmazsa

Bizim memleketin genel sorunu bu.

CHP yi eleştirirsen, şeriatçı, yobazsın
AKP yi eleştirirsen Fetöcüsün.
MHP yi eleştirirsen hainsin, vatansızsın.
HDP yi eleştirirsen, faşistsin.
GS yi eleştirirsen kuşsun
BJK yi eleştirirsen renklisin
FB yi eleştirirsen paralı köpeksin

bu liste böyle uzar gider.

Ve tüm bunlar eleştiriye kapalı hale getirildiği için, genel anlamda bizden bir bok olmuyor. Yuvarlanıp gidiyoruz öyle.

Bizim memleketin genel sorunu bu.

CHP yi eleştirirsen, şeriatçı, yobazsın
AKP yi eleştirirsen Fetöcüsün.
MHP yi eleştirirsen hainsin, vatansızsın.
HDP yi eleştirirsen, faşistsin.
GS yi eleştirirsen kuşsun
BJK yi eleştirirsen renklisin
FB yi eleştirirsen paralı köpeksin

bu liste böyle uzar gider.

Ve tüm bunlar eleştiriye kapalı hale getirildiği için, genel anlamda bizden bir bok olmuyor. Yuvarlanıp gidiyoruz öyle.

Galatasaray forumunda bjk marsının işi ne ? mantıklı bir açıklaman var mı?

konuyu ilk açan da şüpheli bir kere.

mahir deniz zaten apaçık tinerci.

konuya futbol açısından bakıp yorum yapanları tenzih edelim ama bariz bir oyuna kurban gitmişler.

Ben bu konuda guzel bir cozum urettigimi dusunuyorum

tebrikler dilekler basligina taslak sekilde yazdim , boylece herkesin diledigi olur

hatta belki kripto dediginiz baska takimlilar varsa kendilerini bu vesile ile ifsa ederler , yine Gs ye kalkip kufur hakaret edenler olursa saniyesinde sutlansin ama rahatca konusabilme ozgurlugu de saglansin

forumlar bunun icin var , kalkip herkesten whatsapp alip grup kuracak degiliz , bir bolum acilsin herkes rahat nefes alsin

buraya gelip açıkça mertçe ben bjkliyim ben fenerliyim deyip paylaşım yapana karşı değilim.

ama bizi salak yerine koyduğunu sanıp kripto başlık ve mesajlar atıp kendi çöplüğünde bunu paylaşarak dalga geçtiğini sananlara izin vermeyeceğiz , bu biline.

Melih bu laf banaysa uzerime alinmiyorum , kendimi bildim bileli Gs liyim ama dedigini yapanlar varsa 2 ye ayrilirlar

bir kismi hakikaten ortaligi karistirmak icin bunu yapiyorsa fikirlerini bire bir paylasiyorum

ama bir de aciklarsa maruz kalacagi muamele sebebiyle bunu yapiyor olabilir , antuda bir uzun sureli uye var Gs li , genelde uzerine gidilmiyor ama bazen duzgun bir sey yazsa bile negatif ayrimciliga maruz kaliyor

cozum bulmamiz gereken nokta bu .

buraya gelip açıkça mertçe ben bjkliyim ben fenerliyim deyip paylaşım yapana karşı değilim.

ama bizi salak yerine koyduğunu sanıp kripto başlık ve mesajlar atıp kendi çöplüğünde bunu paylaşarak dalga geçtiğini sananlara izin vermeyeceğiz , bu biline.

Lan oğlum milletin işi gücü yok Beşiktaşlı olduğu halde gelip GS forumunda 5-6 yıl takılacak he ?

Bizim Ahmet Çalik'a verdiğimiz parayla Vida geliyor bunu tebrik etmenin, güzellemenin neresi garip ? Sabah akşam Galatasaray şakşakciligi yapalım , 2012 deki feneri ezdigimiz derbiyi konuşalım ama geçen hafta Beşiktaş bizi ezdigimiz derbiyi unutalim. 18 yıl önceki popescuyu konuşalım uefayi konuşalım ama son 17 Avrupa maçında 1 kez kazandığimizi unutalim. Beşiktaş'ın hep 8-0 ini konuşalım ama bu sezonki başarısını dile getirmeyelim.

Oldu bilader varsa daha değişik isteklerin liste yap

Mustafa ben de bunu anlamiyorum , 2010 dan beri buraya uyeyim , ondan fazla ua forum uyeligim vardi , antu vb uyeliklerim de var ama sadece okumalik , bir ara yazayim dedim oralar buradan da beter bu ozgurluk konusunda

sen 5-6 sene forumda adamin ne isi var Gs li degilse diyorsun da , 20 senenin kombine kartlarini foto cekip attim , yanina klup uyelik sosyal bolum spor zamanindan kartlari koydum ama fb bjk macina girmek icin cikarttigim passolig olunca fb li filan oldum forum bakis acisina gore . Seneler sonra bir basaksehir kombinesi aldim ucuz ve guzel futbol izlemek icin onda da yandas olmusuzdur herhalde , ismi fb veya bjk olmadigi icin ona tepki daha az oldu simdiye kadar

Lan oğlum milletin işi gücü yok Beşiktaşlı olduğu halde gelip GS forumunda 5-6 yıl takılacak he ?

Bizim Ahmet Çalik'a verdiğimiz parayla Vida geliyor bunu tebrik etmenin, güzellemenin neresi garip ? Sabah akşam Galatasaray şakşakciligi yapalım , 2012 deki feneri ezdigimiz derbiyi konuşalım ama geçen hafta Beşiktaş bizi ezdigimiz derbiyi unutalim. 18 yıl önceki popescuyu konuşalım uefayi konuşalım ama son 17 Avrupa maçında 1 kez kazandığimizi unutalim. Beşiktaş'ın hep 8-0 ini konuşalım ama bu sezonki başarısını dile getirmeyelim.

Oldu bilader varsa daha değişik isteklerin liste yap
ne kriptolar var burda , evet 5-6 senelik hatta daha eski hesabı olan forzalı ve antulu tipler var.

kimisi futbol merakından guest takılıyor kimisi ise zaman zaman gelip provakasyon yapıyor.

zamanında mod olmayı başaran bile olmuştu yani çok şaşırmayın derim.

Üst Alt