Pereira: ''Çok paraya ihtiyacımız yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pereira: ''Çok paraya ihtiyacımız yok"

vitor_pereira_dan_galatasarayi_kizdiracak_aciklamalar_h14445_a8004.jpg

"Tüm samimiyetimle söylüyorum‚ burada kalmak istiyorum. Şampiyon olmadan buradan ayrılmak istemiyorum. Taraftarlarımıza ve başkanımıza bu mutluluğu yaşatmak istiyorum. Başka kulüplerle ilgili benim için çıkan spekülasyonların tamamı yalandır. Hiç kimseyle transfer görüşmem olmadı. Kafamda sadece burada şampiyon olup ayrılmak var. Başka türlü bir gidiş düşünmüyorum. Taraftarımız mutluluğu hak ediyor. Herkesi daha iyi tanıyorum artık bu ülkede. Çok paraya ihtiyacımızın olmadığını biliyoruz."

Final maçına çok kötü başladıklarını anlatan Pereira‚ "Galatasaray daha iyi başladı. Özellikle ilk yarı istediklerimizi yapamadık. Galatasaray ilk yarıyı önde bitirmeyi hak etti. İkinci yarı farklı oldu. Oyundan düştüler. Rakip yarı alanda oynadık. Beraberliği bulabileceğimiz pozisyonlar yakaladık. Golü bulsak galibiyeti de alırdık. Maçın özeti bu. Futbolda sonuç önemli. Galatasaray kazandı." ifadelerini kullandı.

Pereira Fenerbahce'de kalacak mı? | Spor Haberleri

Son düzenleme:
Bizim taraftarın içi haset dolu çok iyi hoca . Keşke rinkriing hocamız yerine bu olsa , Aziz burayı okuyorsan ne olur onu bize gönder :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oyunları spor olsun diye oynarlar.
Para kazanmak dertleri yok.
Derdiniz ne olum sizin.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cok ilginc bir Teknik Direktör. Bu sezon nerdeyse tüm fener maclarinda gördügüm hatalari, bugünde hic sikilmadan yapmaya devam etti. Topal ve Souza ikilisinden hic vazgecmiyor. Bir kac kez bizi paslar ile gectiler, böyle merkezde ceza sahasi rayinin 5-6 metre civarinda bos alanda topa sahip oldular. Ama top ya Topal, yada Souza´nin ayaginda kaldigi icin, zerre tehdit olusturmadi.

Bizde bu gibi pozisyonlarda, top Sneijder, Emre, Bilal, Selcuk gibi oyunculara kaliyor. Biraz gidebiliyorlar orada, paslari iyi, sut tehditleri var, belki de bu yüzden bu berbat sezonda bile, bukadar cok gol atabildik. Bu oyuncularin oralarda top ayagina geldigi an, kirmizi bir renk beliriyor zaten sakalada.

Nani, Volkan, Van Persie, Fernandao, Markovic... Beklerde Gönül, Caner. Hücum potansiyali bukadar yüksek bir takimi, sezon boyunca bukadar kisir hale getirmesinin sebebi, kreatifligi sifir Souza ve Topal ikilisine olan israri. ikisinin de hücuma olan katkisi sifir, ne top tasiyabiliyorlar, ne de ileride top ile bulusturklarinda, verimli kullanabiliyorlar.

Volkan
Gönül - Kjaer - Alves - Caner
Volkan - Alper - Topal - Nani
Van Persie - Fernandao

yada

Volkan
Gönül - Kjaer - Alves - Caner
Ozan - Alper
Volkan - Diego - Nani
Van Persie

Bir sezon boyunca, bu sekilde oynatamadi adam.

Fenerbahce neden 9 Milyon avro veripde souzayi aldi, o da muamma. Madem onu aldi, neden 8 milyona Ozan ? Ki Souza ile nerdeyse bire bir, ayni hücum özürlülügüne sahip, bir adama 9 Milyon nasil verilir. Olmasa neyse.

Birde bugün, maci da okuyamadi. Yada maca göre, degisiklik ve hamle yapan bir hoca degil. Her duran topta, kafayi fenerli oyuncular vuruyor. Yada sekiyor, karambol olusuyor. Cok kötü ortalar disinda, tüm duran toplar en azindan hep tehlike kirintilari yaratti. Bu durumda bizi Fernandao ve Persie ile ciddi bir sekilde yipratabilir, hatta golü bulabilirken, Persie/Fernandao degisikligine gitmesi de ilgincti.

Son düzenleme:
adam fernandao yu bitirdi yetmedi caneri bitirdi yetmedi gökhanı bitirdi seneye kalsa fenerde topçu kalmaz cok acayip bir adam

Fener'e gelmeden önce beğendiğim bi hocaydı. Braga maçına kadar da iyi gibiydi aslında, o maç gitti fb bitti. Psikolojisi güçlü bi hoca değilmiş demekki kulübedeki duruşundan belli oluyo zaten. Kalıp kalmaması konusunda kararsızım ama fbye yüklü bi tazminat geçirecekse kovulsa da olur.

Üst Alt