performansını canlı dinleyip beğendiğiniz sanatçılar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

performansını canlı dinleyip beğendiğiniz sanatçılar

Bryan adamsdan everything i do'yu dinlesem kendimden geçerdim heralde o nasıl bir keyiftir Arif abi
Tam o album ciktiginin ya da ertesi seneydi. Gayet guzel bi performansti bence tabi de hayatimda gittigim ilk stadium konseriydi- sezon acilislarindaki konserler haric- ayni zamanda Turkiye'de yabanci bi sanatci tarafindan verilmis ilk stadyum konseri. O yuzden de guzel ve heyecanli bi olay olarak aklimda kalmis olqbilir. Yoksa daha onceki qlbumlerinden biliyordum kendisini hatta o parcayi ben top 10'ine koymam. Neyse su asagidaki videoyu o vakit geldiginde cekmislerdi.

Tam o album ciktiginin ya da ertesi seneydi. Gayet guzel bi performansti bence tabi de hayatimda gittigim ilk stadium konseriydi- sezon acilislarindaki konserler haric- ayni zamanda Turkiye'de yabanci bi sanatci tarafindan verilmis ilk stadyum konseri. O yuzden de guzel ve heyecanli bi olay olarak aklimda kalmis olqbilir. Yoksa daha onceki qlbumlerinden biliyordum kendisini hatta o parcayi ben top 10'ine koymam. Neyse su asagidaki videoyu o vakit geldiginde cekmislerdi.

Bu da efsane zaten de benim için everything i do'nun yeri ayrıdır.. ilk bilgisayarım geldiğinde winampa bazi bryan adams şarkıları yuklemis bilgisayarcı daha cocuguz yabancı şarkı bilmiyoruz bu şarkıyı yüzlerce kez dinlemisimdir bir süre sonra da olduğundan fazla bir etki bıraktı üstümde..

Tarkan (gerçekten star olduğunu anladım)
Hakan Peker (Sahnede de yaslanmiyor)
MFÖ (Sahne performansı inanılmaz,o üç yaşlı devden o sahne enerjisi nasıl çıktı hâlâ hayret ediyorum,egleniyor-eglendiriyor)
Musa Eroğlu (Tek kişilik orkestra edata,gece yolculuğuna çıkarır)
Teoman (Enerji basıyor sahneye)

Bana hepsi çok güzel geliyor. Sevdiğim isimlerin konserine gidiyorum.

İlk konser deneyimim Teoman'dı. 18'ime yeni girmiştim. Onu unutamıyorum. Daha sonraları Teoman'ı canlı çok seyrettim ama ilk konserin tadını alamıyorum. En Güzel Hikayem albümünün tanırım turnesinde gelmişti. Tuborg sponsorluğunda :D

Teoman'dan ayrı Candan Erçetin şiir gibi bir performans sergilemişti. Mor ve Ötesi, Zülfü Livaneli unutamadığım konserlerdi.

Üst Alt