Perşembe İddaa Kuponları - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Perşembe İddaa Kuponları

Cevap: Perşembe İddaa Kuponları

Sistemden afedersiniz bir halt anladığım yok. Şu sistemi bana tüm hatlarıyla anlatan arkadaşa çok dua edeceğim.

Metalist - Sporting X/1 4,60

Varese - Pescara X 2,8

Gornik Zabrze - Legia Warshova H1 4.2

Union Berlin - AUE HX 3,4

Sistem: 3,4

Yatirilan miktar: 5 TL

Max.kazanc: 335 TL

Union Berlin maçı geldi.....Gornik Zabrze maçının ilk yarısı 0-0 bitti dakika 50 oynanıyor. Gözunuzu seveyim öyle bir sinerji yapınki bu maçı handikaplı Gornik galibiyetinle bitirin. :D

Schalke MS2

Metalist HTX/FT1

Valencia HTX/FT1

Hannover HTX/FT2

sistem 2,3

nasil?

:D

559 VARESE - PESCARA ms:2 2,40 BANKO

560 ATHLETIC BILBAO - SCHALKE üst 1,35 BANKO

745 PANATHINAIKOS - MACCABI TEL AVIV (h3,5) İY 1 1,70

561 HANNOVER - ATL. MADRID SKOR 2:1 7,75

562 METALIST KHARKIV - SPORTING LISBON SKOR 2:1 6,50

563 VALENCIA - ALKMAAR SKOR 2:1 6,50

SİSTEM : 1-2-3-4 KUPON BEDELİ: 15 TL KAZANÇ: 4.302TL

bu gece mutlaka bir maçın uzatmaya gideceğini düşünüyorum. Eğer bankolar gelirse her türlü kupon kar bırakacak. Bayide Pana maçını da banko atacaktım ama cesaret edemedim

Özgür, sence gercekden Hannover yener mi? bence Madrid alir macai, veya an az bi '"MSX" ?

Özgür, sence gercekden Hannover yener mi? bence Madrid alir macai, veya an az bi '"MSX" ?

Didier Ya Konan ne derse o olacak bu maçta, adam hannoverin herşeyi. Ben almanyadan madridin çıkabileceğini düşünmüyorum ama seni de yanıltmak istemem. İçinden ne geçiyorsa onu oyna.

Sistem çok basit bir şey la aslında, sitede hiç anlatılmadıysa gece anlatan bir başlık açayım ana hatlarından başlayarak. Sonra gelen sorulara göre şekillendiririz gerisini :D

Sistemden afedersiniz bir halt anladığım yok. Şu sistemi bana tüm hatlarıyla anlatan arkadaşa çok dua edeceğim.

Abi yardımına hayır demezsen ben yardımcı olayım Cenk :)

Artı sistemle ilgili tam olarak anlamadığın noktayı aktarırsan, daha iyi olur. Ona göre daha somut bir şeyler yazabilirim.

Cenk aç oku permutasyon kombinasyon :D Bu kadar. 10'un 2'li kombinasyonu 10'un üçlü kombinasyonu falan. Kupon sayısı kombinasyon sayısıyla eşdeğer. Bitmiştir :D

sistem-1-iddaa-sistem-tablosu-nedir-sistem-nas%C4%B1l-oynan%C4%B1r-iddia-sistem-tablosu-iddia-sistem-nas%C4%B1l-oynan%C4%B1r-idaa-sistem-nedir-idaa-sistem-nas%C4%B1l-oynan%C4%B1r.png

Üst Alt