Person of Interest - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Person of Interest

9.bölümde shaın dönüşü biraz aceleye getirilse de güzel bölümdü,fusconun kafasındaki soru işaretleri kalktı ve sonunda ekibi bi arada gördük derken 10.bölümde iki kıymetlimiz Elias ve Root öldü.Bu sezonun başlangıcındaki Root'tan dinlediğimiz şey de aslında makinenin sesiymiş ve bizde neler yaşandığını görmüş oluyoruz.Bakalım Finch gemileri yaktı geliyor sonunda bizi şaşırtacak hamleler bekliyorum.#kaldıüç

11.bölüm de güzeldi.Artık son 2 bölüm kaldı bitişe :( keşke 6.sezonuda olsaydı.

Eskiden kurtardıkları kişilerin yeni birer eleman olmaları güzel olmuş.

Finali izleyemedim bir türlü bitirmemek için.Az önce bitirdim son bölümü :/ efsane bir bitiriş oldu.

Keşke en azından 1 bölüm daha olsaydı en sonunda makinenin tekrar döndüğünü ve yeniden başlayacağını gördük en azından her şeyin düzeldiğine dair 1 bölüm olabilirdi veya devamı çekilebilir.Umarım devamı gelir çok iyi bir diziydi.

Herkes Netflix'in diziyi satın almasını istiyor....Netflix seyircilerini dinleyen bir kurum....belli olmaz belki bir 6. Sezon gelebilir....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Final bölümünü az önce 2.kez izledim.Sondan başlarsak makine aynı düzende çalışmaya devam ediyor mesajını verip açık kapı bıraktılar.Zaten bölümün ismi olan"return 0" yazlım dilinde her şeyin düzgün,kontrol altında olduğunu ifade ediyormuş.John reis füze saldırısında kendini feda etti.(rip)Ekibin kalanı hayatta,finchin grace yüzleştiğini gördük ama onun hayal mi gerçek mi olduğundan emin değilim.herkes gibi erken bittiğini düşünsem de adına yakışır bir final oldu.ölüm üzerine verdiği mesajlarla duygusal bir kapanış yaptılar
Eliasıyla,carterıyla ve tüm ekiple 5 sezon çok güzel zaman geçirip,olduça keyif aldığım bir diziydi.bitmesi tabi içimi burktu ama böyle güzel dizinin bize ulaşmasını sağlayan joathan nolan reis ve oynayan tüm oyunculara da şapka çıkartmak lazım.her zaman güzel bir şekilde hatırlayacağım,ilerde mutlaka baştan izleyeceğim kaliteli bir yapımdı.elveda the machine.:((ek olarak abv cbs)

Üst Alt