Person of Interest - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Person of Interest

Cevap: Person of Interest

İlk iki bölümünü izledim ve hemen arkasından 3-4-5. bölümleri indirip alt yazısını da paket olarak indirdim. Hala devam etmesi benim için büyük etken tabii ama gerilim-dram-polisiye üçlüsü açısından tatmin edici bir dizi. Umarım böyle devam eder de bırakmadan izlerim.

Serap hanim o ilk 2 bolum daha hic birsey degil. Sen sonra ki bolumlere bak, muthis seyler oluyor.

Makinenin nasıl çalıştığını çözemedim yanlız. Suçun işleneceğini görüyor ama kim ve nasıl işleyecek göremiyor. Ayrıca sosyal güvenlik numarasını vermesi de ilginç. Bunların dışında dizi 10 numara , dün başladım ve ilk 5 bölümü izledim. Güzel gerçekten.

Makinenin nasıl çalıştığını çözemedim yanlız. Suçun işleneceğini görüyor ama kim ve nasıl işleyecek göremiyor. Ayrıca sosyal güvenlik numarasını vermesi de ilginç. Bunların dışında dizi 10 numara , dün başladım ve ilk 5 bölümü izledim. Güzel gerçekten.

Tüm konuşma kayıtları ve kamera verilerinden yararlanarak suçun olacağını öngörebilen bir algoritma işte fazla takılma orasına :) Sosyal sigorta numarasıda algoritmanın bir parçası, kurbana erişebilmek için developer'ın icadı..

Dizide çok iyi göndermeler de var. Mesela 7.bölümdeki Monte Kristo kitabından bahsederken Jim Caviezel'ın (John Reese) yüzündeki pis gülümseme çok iyi. Jim Caviezel Monte Kristo Kontu filminde başrol Edmond'u oynuyordu hatırlarsanız :asd:

Makine tehlikede olanları veya tehlikeli olabilecek kişileri işaretliyor.Sezon finalinde makinenin bu eksikliği yüzünden canları yanacak diyeyim fazla spoiler vermeden. :)

Bu dizinin bölüm sonu şarkılarına hasta oldum..Onlardan biri 21.bölüm sonu

[video=youtube;J0RPbQCXI0U]https://www.youtube.com/watch?v=J0RPbQCXI0U[/video]

Üst Alt