PES 11 İlk Ekran Görüntüleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PES 11 İlk Ekran Görüntüleri

Cevap: PES 11 İlk Ekran Görüntüleri

Bende dün gece indirenlerdenim. Hatta linki 15 dk sonra Mehmet'e attım benden daha çabuk indirdi. :eek:

Oyunda beklemediğim kadar büyük gelişmeler var. Bir kere mesela Messi aldımı 11 oyuncuyu geçip gol atma olayı yok. İki kişiyi geçerse büyük başarıdır. :eek: Defans yapma daha güçlenmiş değilde, daha gerçekçi olmuş desek daha doğru. Omuz omuza mücadelelerde hangi oyuncunun özelliği daha iyiyse kazanıyor değil, hangi oyuncu daha güçlüyse kazanıyor. Gerçekten çok gerçekçi olmuş oyun. Tam sürümünün TeknoSA'ya geleceği gün alacağım valla. :)

Benim indirme 30 dakika daha sürecek gibi. İndirmeye başladığımdaki hızla inse şu anda oynuyor olurdum demoyu. :eek:

Mac süresinin değiştirilebildiğini an itibari ile ögrenmiş bulunmaktayım :b5:

Dil seçeneği Default olarak TR çıktı karşıma. Pozisyon kısaltmalarında biraz saçmalamışlar ama mantıklı düşününce çözmesi o kadar da zor değil (F = Forvet gibi :D)

Beyler kaleciler nasıl? Yandan gelen ortalara gereksiz çıkışlar ya da 6 pasa inen toplara hiç çıkmamalar yapıyorlar mı? Kaleciyle karşı karşıyken forvet kalecinin yanından koşarken kaleci adamla paralel mi koşuyor yoksa topa atlıyor mu ya da rakip forvet fake attığında kaleci boş bir şekilde bakınıyor mu etrafa ?

Hep Barca - Bayern Maçından SSler koymuşsunuz . Bende İnternacional - Chivas maçından kareler ekleyeyim . :)

78843326.png

37221785.png

58318525.png

15787332.png

Üst Alt