PES 2019 Ana Konu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
baya zorlastırmıslar gol atmayı. hızlı kanat değiştirmen ve çizgi ortalarıyla atılıyor. pc de midir nedir bilmiyorum komutları da anlık işlemiyor. dğişik bişe olmuş bakalım zamanla düzelir belki.

Takım ruhu diye bişey yapmışlar bu kadar boş bişi görmedim

Messi ile Godin'i oynatamıyorum :d

Şöyle bir hesaplama yapmışlar sadece iki oyuncu üzerinden anlatayım ; 99 Messi mesela + 87 Godin var 186 puan tutuyor

Oyunun sana verdiği hocanın puanı 285 e kadar fln karşılıyor

Eğer o miktarı 1 puan bile aşarsan takım ruhu denen şey düşüyor takım saçma sapan hareketler yapıyor,savunma yapmıyor vs

Fifa da ki momentum olayı yani

Klopp felan lazım onu da hemen almak imkansız millet parayı basıp almış takımı düzeltene kadar online oynamak mantıksız elinde olmayan sebeplerden takım sacmalıyor yoksa

Almayı düşünen varsa Fifa alsın ama Fifayı kaldırmıyorsa orta sınıf bir Pc niz varsa alabilirsiniz.Büyük olasılıkla açar şöyle ki Pes 18 i açmayan pc m 19 u açtı 0 kasma ile oynuyorum

Ulan Konaminin yaptığı iş işgüzarlığa bak

Takımı sıfırla diye bir şey koymuşlar merak edip bu ne işe yarıyor diye tıkladım bütün oyuncular gitti :asd: İşin kötüsü Messi flnda gitti ve geri gelme ihtimali yok o açtığım paketleri de geri vermedi

300 my club param boşa gitti

Hayır böyle bişi koyuyorsan ne diye ana menüye koyarsın ki ?

Birde mesela şey demişti oyun alırken ;

David Beckham Edition
• David Beckham 2018
• Philippe Coutinho - 10 maç kiralık
• Seçkin Oyuncu Menajeri (3 Oyuncu) x 20 hafta
• 3 Oyuncu Kontratı x 20 hafta

Zannediyorsun ki 20 hafta boyunca beleş pack açacaksın yok öle bişey maalesef oyunun sana verdiği max 1000-1200 my club parası

3 paket açsan 300 gidiyo

Sağlam hoca almazsan iyi adamları oynatamıyorsun o da 700 my club parası fln

2 seçeneğin var ;

Ya para yatırıp my club parası satın alacaksın packleri açmak için ya da hoca satın alıp 3 tane fln oyuncuyu alıp diğerlerini almayacaksın :D

Şerefsizlik bu yapılan

Büyük ihtimal packler boşa gitmesin diye my club parası yatırıcam ama bir daha Pes almam artık pişman ettiler uzak durun para tuzağı

Keyfimin kahyası mısın ?

Sanane istediğim oyunu oynarım

Hiç bir oyunu satın almayıp korsan takılan kendi gibi korsan herif

babacım geçen baya bir oynadık arkadaşla. bu oyun gerçek manada üst düzey olmuş. birkaç düzenlemeyle efsane olur.

Üst Alt