PES 2020 Ana Konu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
pes 19da o kadar çok saçma sapan goller oluyordu ki(Örnek:Top 2 direğe sağ-sol direk çarpıp dışarı cıkması ve üst üste olması gibi:D)pes 20de bu bayağı azalmış pes 20 daha iyi her türlü 19 oynanmaz.

Bir kaç animasyon hatası ve bazen pas verirken topun aşırı şiddetli gitmesi gibi gözüme batan bir kaç hata var. Ben yine yeni yeniden fifa 20 alıp ultimate team oynayacağım sanırım, epey ara verdiğim için geçen seneki oyunların kopyası gibi gelmez zevk alırım diye düşünüyorum. 19'u sadece arkadaş çevresiyle çok kısıtlı bir zamanda oynadım o kadar.

Lite versiyonu steam'de ücretsizmiş tostlar. Ama henüz aktif değil yarını bekleyin diyorlar bu linkten takip edersiniz.

indiriyorum şu an. fifa 20de var bakim hangisi daha iyi
fifa bana hep aynı geliyo
PES'de aynı. İki oyunu da oynuyorum her sene, FIFA özellikle bu sene oynadığım en kötü futbol oyunu olabilir. PES 2022'de Unreal Engine motoruna geçiyor. Yıllardır hep istiyordum birisi çıkıp UE ile bir spor oyunu yapsın diye, bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya. Zaten o da tutmazsa muhtemelen F2P bir oyuna dönüşecek PC için PES. Mobil platformuna ağırlık verirler UE ile kurtaramazlarsa. Ama çok umutluyum UE'den :dans:

PES'de aynı. İki oyunu da oynuyorum her sene, FIFA özellikle bu sene oynadığım en kötü futbol oyunu olabilir. PES 2022'de Unreal Engine motoruna geçiyor. Yıllardır hep istiyordum birisi çıkıp UE ile bir spor oyunu yapsın diye, bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya. Zaten o da tutmazsa muhtemelen F2P bir oyuna dönüşecek PC için PES. Mobil platformuna ağırlık verirler UE ile kurtaramazlarsa. Ama çok umutluyum UE'den :dans:
inş iyi bi şey yaparlar, hoş şu lisans işine bi çözüm gelse millet fifaya kalmaz bu kadar da neyse...

inş iyi bi şey yaparlar, hoş şu lisans işine bi çözüm gelse millet fifaya kalmaz bu kadar da neyse...
Modluyorlar işte lisans öyle çözülüyor. Konami oyun odlarını biraz daha oynanabilir yapsalar özellikle kariyeri ve BAL modunu yürür gider. Bu sene almayacağım iki oyunu da. 22'de PES'i ön sipariş geçerim UE için. FIFA'da çıktıktan sonra Access ile dener beğenirsem Pro Clubs için alırım muhtemelen. 21 için tövbeliyim.

Modluyorlar işte. Modları biraz daha oynanabilir yapsalar özellikle kariyeri ve BAL modunu yürür gider. Bu sene almayacağım iki oyunu da. 22'de PES'i ön sipariş geçerim UE için. FIFA'da çıktıktan sonra Access ile dener beğenirsem Pro Clubs için alırım muhtemelen. 21 için tövbeliyim.
ben de aynı şekilde. zaten çok oyun oynamıyorum da bunlara kadro güncellemesi yapar geçiririm 1 seneyi. ue'li pesi denerim

Üst Alt