Petre, Tamas, Bratu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Petre, Tamas, Bratu

3'ü tek bir adam etmeyeceğinden başlıklarını toplu açtım.

ovidiu-petre_13593.jpg
tamas.jpg

florin-bratu_109539.jpg

Cevap: Petre, Tamas, Bratu

3u de zurnaciydi

tamas mutemadiyen lesti, bratu baslarda iyi sonlarda coptu, petre ise istikrarli bir sekilde ortalamaydi. petre son maclarindan birinde baya islik yemisti uzulmustum adama. tipinden dolayi heralde :lol: bu heriflerin 3u de ayni gun gelmisti galiba piresi bekledigimiz zamanlardi bunlar :lol:

3u de zurnaciydi

tamas mutemadiyen lesti, bratu baslarda iyi sonlarda coptu, petre ise istikrarli bir sekilde ortalamaydi. petre son maclarindan birinde baya islik yemisti uzulmustum adama. tipinden dolayi heralde :lol: bu heriflerin 3u de ayni gun gelmisti galiba piresi bekledigimiz zamanlardi bunlar :lol:

Adam uçaktan 2013'de indi param nerede dedi :lol:

Petre rezaletten daha berbat biseydi . Tamas bizdeyken epey kotuydu . Bratu az cok is yapti .

Tamas 2 Milyon Euro'ya geldi. 3.5 Milyon Euro'ya sattık.

Bratu 2 Milyon Euro'ya geldi. 3 Milyon Euro'ya sattık.

Petre 700.000 Euro'ya aldık. Satamadık. :(

3'ü de futbolculuk olarak bizim seviyemizin altında idi.

Popescu'nun bugün nitelikli dolandırıcılıktan hüküm giymesine sebep olan transferlerdir bunlar.

10 yıl sonra bu kez Prekazi, Hajrovic olayı da üzdü...

Hep biz vefasız değiliz kısaca. Eski efsanelerden de böyle şeyler görebiliyoruz. :(

Mohammed Sarr, Sergio Almaguer ,Felipe , Fabio Pinto, Christian, Haim Revivo, Lukunku,Xavier, Frank de Boer

akıllara bu isimleri getiren 3lü

Hangi maç hatırlamıyorum Petre'nin yarım vole müthiş bir golü vardı. O dönemki kadromuz neydi yav öyle fener stadyum yapmıştı, iyi kadrolar kuruyordu biz ekonomik yokluğu dibine kadar yaşıyorduk kabus gibi yıllardı ama o yıllarda bile fener kopup gidemedi arada şampiyon oluyorduk :puhaha:

karanlık ve kötücül zamanlardı gerçekten ortası siyah geçişli parçalı forma iyiydi ama. o zamanlar bazardan aldığım 11 numaralı hasan şaş formam hala duruyor

3u de zurnaciydi

Vay be bu zurna muhabbeti taa 2013 yılında da varmış. Ben Serkan'ın icadı sanıyordum.

Üst Alt