Petre, Tamas, Bratu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Petre, Tamas, Bratu

Tamas 10 m euroya mı ne transfer yapmıştı.

Biz ağır diye götüne teneke bağlayıp yollamıştık.

Petre dönemin wonderkidiydi sonra noldu bilmiyorum. Bratu bok gibi adamdı.

Tamas 10 m euroya mı ne transfer yapmıştı.

Biz ağır diye götüne teneke bağlayıp yollamıştık.

Petre dönemin wonderkidiydi sonra noldu bilmiyorum. Bratu bok gibi adamdı.

Gabriel Tamas mı?
Defansçı o, 3-5 milyondan fazla vermiyorlardı o zamanlar defansçılara.
Biz Ruslara sattık sonra Fransa İngiltere baya kariyer yaptı.
Daha da oynuyor diye biliyorum.

Gscimbom mobil

Bratunun dribling falan iyiydi de sonradan iyice boka sardı. Bi de bitiriciliği çok kötü sanki öyle hatırlıyorum

Real Sociedad maçı vardı CL’de. Maçtan önce dedim Nihat bu Tamas’ı orta sahada çalımlar, Tamas arkasını dönene kadar Nihat golü yapmış olur; nitekim ceza sahasının alt köşesinde çalımı bastı Tamas’a, Tamas dönene kadar içeri verdi topu Kovacevic yaptı golü.

3 tane çöp tenekesiydi bunlar. Bratu’yu 100 metre yarışına sok derece yapardı ama o kadar.

Dönemin scout transferleri. Fabio Pinto vardı bir de. Brezilya ümit milli takım kaptanı tam bir wonderkid diye gelmişti. 🙂 Hagi sonrası gelen romenlerden yine en iyisi lucescunun getirdiği Radu Niculescu idi. şampiyonlar liginde liverpool maçında ve sezonun son haftalarında çok kritik goller atmıştı son dakikalarda. ayrıldığında üzüldüğümü hatırlıyorum.

Ovidiu-Petre-se-lupta-cu-o-boala-grava-Drama-analistului-video-de-la-FCSB-a-fost-operat-si-acum-e-in-refacere.jpg

Üst Alt