PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Fatih Terim'e ve Başkan Mustafa Cengiz'e Ceza Yağdırdı!

1542118675182.png

PFDK, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e 60 gün hak mahrumiyeti cezası verdi. Kurul ayrıca teknik direktörü Fatih Terim'e ise 3 maç daha ceza verdi.

BeIn Sports

benim anlamadığım resmi internet sitesinde sportmenliğe aykırı açıklama için baskan ceza alıyorsa, ali koç almamalımı kabadayı dediği için?

benim anlamadığım resmi internet sitesinde sportmenliğe aykırı açıklama için baskan ceza alıyorsa, ali koç almamalımı kabadayı dediği için?
Dün yanlis anlamadim ise, sebebini anlamadigim sekilde bana hitaben düsmanlik yapiyor diyordun.
Ne oldu da simdi kurumlarin cifte standardini, teknik direktörümüze hakaret eden kulübe karsi davranisini sorguluyorsun?
Dün elestirdigim baskanin eseri bunlar.

Ananızı seveceğiz!Hiç merak etmeyin.Neyiniz kiminiz varsa alayınız gelin.Sezon sonu o şampiyonluğu yine bir tarafınıza sokacağız.

Kupada turlarsak ligde 17.haftadaki Sivas macini kaciriyor sadece ekstra olarak.2 macin cezasini kupada cekiyor eger tur atlarsak.Yani kupada ilk turu gecmemiz sart oldu.

Gerci yerel secimden dolayi fiksturu degistirdiler galiba.18.haftayi da kaciriyor olabilir.

Üst Alt