PFDK : Galatasaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK : Galatasaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verildi

Cevap: PFDK : Galatsaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verildi

Bir yandan da iyi oldu, bu takim seyirciye layik degil zaten. Genel anlamda söylüyorum bunu.

Galatasaray amblemine sükür etsinler. Yoksa bütün sene kimse bu rezil futbolu izlemezdi sanirim.

Yonetimin nasil tepki verecegi cok onemli, nasil baslarsak oyle gider.

Bir yandan da iyi oldu, bu takim seyirciye layik degil zaten. Genel anlamda söylüyorum bunu.

Galatasaray amblemine sükür etsinler. Yoksa bütün sene kimse bu rezil futbolu izlemezdi sanirim.

Mesele o degil beyler biz belki hak etmiş olabilir tamam verilsin ama çifte standart neden?

fb nin stadında küfür edilmiyormu zannediyosunuz haftalardır sınırdalar biz bir maçta küfür olunca hemen ceza yiyoruz

düzen bozuk kardeşim, nasılsa iddiamız yok diye vurun abalıya yapıyorlar. eğer biz deplasmandaki maç için ceza alıyorsak, fenerin en az 5 kere sahası kapatılması lazımdı. bu kadar da adileşeceklerini tahmin etmiyordum ama gerçek yüzlerini gördüğümüz iyi oldu bu sene. seneye çok farklı olacak, ya yıkılcak bu düzen yada büyük isyan çıkacak ona göre ayaklarını denk alsınlar

Vay haysiyetsiz, cibiliyetsiz, usak herifler vay.

Tepkimiz agir olacak.:mad:

Adamlar kılıçları çekti bir kere, bundan sonra federasyonu sürekli baskı altına almalıyız. Bu camia federasyondan da alayından da köklüdür; hiçbir şey yapamazlar. Kimsenin de oyuncağı olamaz.

Adamlar işi saglama almis, mactan 1 gün önce acikliyorlar. Itiraz etmeye zaman bile yok.

Insallah yeni sezonda bambaska bir durus sergiler yeni yönetim.

Taraftardan PFDK'ya 1 gün boyunca küfür cezası.

Ezikler sezonun ilk yarısından bu yana sınırda, Antep maçındaki olayları biliyoruz. Fb taraftarını şirin göstermek için herşeyi yapıyorlar.. Üstelik biz 2. cezayı aldık . Bizim hakkımız ne kadar çabuk doluyor..

Trbazon 14 dk küfür etti..PDFK'ye bile sevk edilmedi.

Ünal Aysal ve ekibi Adnan Polat gibi pasif kalmayacaktır bu konuda, tek teselli o.

Ulan sanki cok önemli bir mac. Niye bozuyorsunuz milletin keyfini? Ben Tv'den hic küfür falan duymadim.

Birilerine baya dokunus galiba!

Ulan bedava bilet kazanmıştım. Cenk Yelkenci'ye vermiştim bileti. Dergiyi arayıp sorayım bakalım, önümüzdeki sezonun ilk maçına verirler mi bileti

Fenerbahçe çoğu maçta küfürlü tezahürat yaptı ama ceza almadı.Bi de cezadan çok korkuyorlarmış gibi defalarca resmi siteden açıklama yaptılar: "küfürlü tezahürat yapmayın yaparsanız ceza gelir" .Sanki bilmiyorlar fenerasyonun ceza vermeyeceğini.Bu camiada bir tane bile şerefli insan yokmu ya?Niye ayrıcalık istiyorlar, eşit şartlarda yarışmak, alın teri, bilek hakkıyla,emek vererek şampiyon olmak istemiyorlar?Peki taraftarlar da mı kör?Niye karşı çıkmıyorlar, eşitlik istemiyorlar?

Fenerin yaptıklarını görünce bir kez daha iyi ki Galatasaraylıyım diyorum.

Üst Alt