PFDK, Galatasaray'ın Cezasını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Galatasaray'ın Cezasını Açıkladı

Cezalarin sahsiligini gectim , hadi kufurde onu yapmak imkansiza yakin

Ama blok cezasi da duzgun islemiyor , bunu yuz kere yazdim

Ornegin benim blok yani giris yaptigim kapi ve oturmam gereken yer 116 diyelim . Dogunun en sol tarafi .

Tribunde bir engel yok , gittim en sag tarafta 112 de filan izledim ve kufur kiyamet madde atma herseyi yaptim , temsilci o blok u gorup yaziyor , hem ben eylemi yapmama ragmen 116 da kayitli oldugum icin ceza gormuyorum , hem de orada hic olaylara alakasiz kendi koltugunda oturan adam 1 bazen 2 hatta fb maci sonunda 3 mac stada giremiyor

Ya da magdur tarafindan bakalim . Yine biletim 116 da olsun , 116 inci blok da ceza alacak islere imza atsin. Ben o maci 113 ten de izlesem , kendi blogum ile alakam dahi olmasa yine de bloke cezasi aliyorum

Toplu kufure ceza olmali mi ? Boyle bir ceza avrupada yok . Cunku koro halinde kufur diye bir olgu yok . Malesef ceza verende degil bizde sorun

Bu toplumsal gibi gorunen ama bireysel bir konu .

Birey toplumu olusturur meselesi . 50 bin kisinin kufur bestesi olusturacak ve okuyacak cogunlugu olmamasi lazim , bu da bireysel kalite ile ilgilidir

Kufur ve siddet bireysel kalitesizlik, caga uyamamak ve kendine saygisizliktir

yalnız şu konuya parmak basalım arena stadyumunda olaylı bir iki maç dışında organize küfür pek edilmedi.hatta fener maçında bile bu kadar edilmemiştir.

bu konuda en iyi stadlardan biriyiz.üstelik 40 bin üstü ortalamaya sahibiz.

Resmen ucuz atlattık :) Ben Güney 219'da kesin ceza bekliyordum, hatta tribündeki arkadaşlarla vedalaştık daha görüşemeyiz diye :)

Üst Alt