PFDK, Olaylı Derbinin Kararlarını Açıkladı: Pepe'ye 1 Maç Ceza Verildi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PFDK, Olaylı Derbinin Kararlarını Açıkladı: Pepe'ye 1 Maç Ceza Verildi!

Beşiktaş'a veya Başakşehir'e lig
Fenerbahçe'ye kupa

kazandırma çabaları bunlar. Haksızlık yapan haksızlığa uğrayarak gider. Bu hep böyle olmuştur. Bugün bu kararları vicdanı sızlamadan alan güçler yarın yüzüne bile tükürülmeyecek kadar unutulacak.

hani bize ceza vermemisler allah allah. asil taskinligi biz yaptik stadta kumpasi da biz kurduk. senolun kafasinida terim yardi. yarin fenerle bck basin aciklamasi yapacak tff goreve galatasaraya nasil ceza olmaz diye.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sen tinercileri alanen kayırır bunları yaparsan her stadta şenolun kafasını yarmaya devam ederler. insanların bu yapılan haksızlıklara tahammülü kalmadı

B
bjk sempatizanı arkdaşlar ne düşünüyorlar bu konuda?
bize olsa şu olay gsli olmaktan utanıyorum başlıkları fenere olsa kadıköyde terör başlıklarından geçilmezdi forum

Bizim taraftar ve yönetim dahil yaptığımız en büyük yanlışlardan biri birlik yok birlik, objektif olarak takılayım derken Gs haklarını yiyen Gs'li çok var.

Fb şenolun kafaya madde attı vs bütün fb'liler takımının arkasında durdu.

Bjk'liler şenol yalandan da olsa tiyatro yaptı sahayı terketti bjk yine arkasında.

Bizde olsa taraftar banko 2 ye bölünürdü şaşmazdı sonra niye destek yok diye çıkıp konu açarlardı burda, sen kendin bile takımına destek vermiyorsun başkası hiç vermez.

karar verileli kaç saat olmus sempatizanlar halen sessiz.
ulan yalandanda olsa acın yav bi konu yapılan ayıbı elstirin. galatasarayın her bi haltını elestirirsiniz duyar kasarsınız.
hem nisan ayı sonu yaklasıyor konu açma istatistiği kasmıs olursunuz

gülesim geldi.. yol verin...

ikinci sefer diye herhalde artırılmış kötü tezahürat cezası; merdiven boşluğu ihlali cezasının tamı tamına 18 de biri...2.500 e 45.000
merdivenleri boş tut ama ana avrat devam etmeye devam et demektir bu....
ondan sonra da kötü tezahüratı engellemeye çalıyoruz diyolar...

Beni GS li mi gormediler de ceza vermediler acaba . Normalde en az 2 mac tribun blok cezasi bekliyordum

Kiyak gecmisler , Sanki besiktasliyiz !

Susuyorum susuyorum konuşmayayım diyorum ama bu kadar mide bulandırıcı bir lig olabilir mi ya ?
Bari Pepe cezası mevzusuyla Galatasaray maçına sıçratmasaydınız şu pisliği..

Ali ece

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

B
bjk sempatizanı arkdaşlar ne düşünüyorlar bu konuda?
bize olsa şu olay gsli olmaktan utanıyorum başlıkları fenere olsa kadıköyde terör başlıklarından geçilmezdi forum

Bizim taraftar ve yönetim dahil yaptığımız en büyük yanlışlardan biri birlik yok birlik, objektif olarak takılayım derken Gs haklarını yiyen Gs'li çok var.

Fb şenolun kafaya madde attı vs bütün fb'liler takımının arkasında durdu.

Bjk'liler şenol yalandan da olsa tiyatro yaptı sahayı terketti bjk yine arkasında.

Bizde olsa taraftar banko 2 ye bölünürdü şaşmazdı sonra niye destek yok diye çıkıp konu açarlardı burda, sen kendin bile takımına destek vermiyorsun başkası hiç vermez.

Bizde gerçek taraftarın sayısı çok değil. Forumda bile tiner ve hükümet spor sempatizanları var.
Şu anda yer yerinden oynamalıydı ama halen indirilen ceza'ya tepki vermeyenler var.

Bizde gerçek taraftarın sayısı çok değil. Forumda bile tiner ve hükümet spor sempatizanları var.
Şu anda yer yerinden oynamalıydı ama halen indirilen ceza'ya tepki vermeyenler var.
konu beşiktaşları olunca kış uykusunda uyuyan ayı gibi uyuyorlar reis. bjk mağdur edilse ortalığı toz duman ederlerdi konu üstüne konu acarlardı bıyıklı bademler. adamlar kalkmıs sözde taraftarı olduğun kulübe sokuyorlar kazığı ama kazık gelecekse bjkdan gelsin diyip kazığa twerk yapıyorlar

Üst Alt