Haber - PFDK Sevkleri Açıklandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber PFDK Sevkleri Açıklandı

Adamların başkanı çıktı tehdit etti bakalım ne yapacaklar merak ediyorum.Herif ülkeyi kaosa sürüklüyor imkanı olsa iç savaş çıkarmaya çalışacak ama herkes mal mal bakıyor hiç bir şey diyen yok.Birinin bu herifin ağzına sıçması lazım artık

Şimdi @Emre Zeytinli ‘nin sponsoru olduğu programı izliyorum.

Rezan Epözdemir var. Oosterwolde saldırıdan sevk edilir diyor ana Osayi’yi kavgadan sevk ederler diyor ve 3 maç ceza alırsa haksız tahrikten 1 maça iner falan diyor. Saçmaladılar bence.

Osayi ilk giren taraftarı dövdü sonra da birine uçarak yumruk vurdu ve sonra o kişiyi yerde dövdü. İlkine kavga desen bile ikincisi saldırı oluyor. İkincisinden hiiiiiiç bahsetmediler. Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç de hiç bahsetmediler.

Yazık.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Şimdi @Emre Zeytinli ‘nin sponsoru olduğu programı izliyorum.

Rezan Epözdemir var. Oosterwolde saldırıdan sevk edilir diyor ana Osayi’yi kavgadan sevk ederler diyor ve 3 maç ceza alırsa haksız tahrikten 1 maça iner falan diyor. Saçmaladılar bence.

Osayi ilk giren taraftarı dövdü sonra da birine uçarak yumruk vurdu ve sonra o kişiyi yerde dövdü. İlkine kavga desen bile ikincisi saldırı oluyor. İkincisinden hiiiiiiç bahsetmediler. Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç de hiç bahsetmediler.

Yazık.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
Aferin onlara yol göstersinler böyle hep. Tek maçla kurtartsınlar kendi elleriyle...

İnşallah seçimden sonra bide bu enayiler gidip İmamoğlu seçildiği için cezamızı arttirdilar tarzı bişey derlerde ne kadar hazetmetsem de rte fikoyu stat olayinda yerin dibine soktuğu gibi çıkıp konuşup ben olmasam küme düşüyordunuz ne anlatıyorsunuz falan der. İnşallah yaşanır bu

Oosterwolde,Osayi,İrfan,Bats,Mert hakan,krunic ve muldur kesin olmalı diyecem de taraftar döven adamı milli takıma alıp oynatti yüzsüz federasyon o yüzden muldur olmaz kesin ama diğerleri olmalı.

Üst Alt