GSC Haber - PFDK’dan Galatasaray'a Tribün Cezası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber PFDK’dan Galatasaray'a Tribün Cezası!

PFDK’nın 23.12.2023 tarihinde verdiği karar neticesinde 7 Ocak tarihinde oynanacak Galatasaray-Konyaspor maçında cezalı olacak tribünler:

KUZEY TRİBÜN - 106, 107, 108, 206, 207, 208 bloklar

GÜNEY - 119,120, 217, 218, 219, 220

DOĞU - 113, 114, 115

BATI - 102, 103, 123, 124

1703363648896.png

Erden Timur hariç tüm yöneticiler uyumaya devam etsin gözlemci küfür etsin 0 tepki bize karşı organize kötülükle Erden Timur baş etmeye çalıştığında yalnız bırakıldı üstüne yetmedi kendi Galatasaray üyelerimiz tarafından yıldırılmaya çalışıldı eğer yöneticiler susmaya devam edecekseniz o koltukları işgal etmeyin.

Bu şekilde büyük turubun kapatma cezaları sürekli bize veriliyor. Fener hakemlere tüm stad ana avrat sovuyor yine birşey olmuyor.yonetim açıklama yapmali

Bu şekilde büyük turubun kapatma cezaları sürekli bize veriliyor. Fener hakemlere tüm stad ana avrat sovuyor yine birşey olmuyor.yonetim açıklama yapmali
Fenerbahçelilerin küfürlerini rapor etmesi gereken şerefsiz gözlemci bile küfürlere eşlik ediyor. Rakip oyuncu hakeme küfür ve hakaret ediyor ancak cezası en alt sınırdan veriliyor. Bizim yönetim ise uyuyor. Böyle giderse daha çok ceza yeriz biz.

Yav arkadaş mactaydik küfür olmadı hakikaten bu ne kepezeliktir..

Ama böyle yönetim olursa normal tek bir ses tek bir açıklama yok..Bu kulüp yıllardır nasil böyle rahat rahat ezilebiliyor,nasıl sırtına vurulup lokması alınıyor inanılır gibi değil.. Birileri mi korkutuyor,tehdit mi ediliyorlar anlamadım.

Bir de üstüne bu kadar rezillik yapıp medyada sanki biz korunuyormusuz gibi algı yaptırıyorlar.. Bari bunu kırın arkadaş.. Medyada az biraz kırın şu gs düşmanlığını.. Resmen cambaza bak oyunu oynanıyor..

Hangi bloktan küfür geldiğini nasıl ayırabiliyorlar ki. Yav tvye yansıyan küfür duruyoruz biz bunların maçında.

Hukuk götünü başına eğerek yapılan sportif bir dal değil ki.

Üst Alt