Phillip Cocu: "Çok berbat bir durumdayız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Phillip Cocu: "Çok berbat bir durumdayız"

1538332426968.png

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor deplasmanından istediği skoru alamadı. Sarı lacivertli takım ilk yarıda yediği 3 golle mücadeleden 3-0'lık ağır yenilgi ile ayrıldı. Cocu, maç sonu konuştu.

Phillip Cocu: "İlk yarı utanç vericiydi. Kendimizi yansıttığımız durum utanç vericiydi. Rizespor'u isteğini, tutkusunu görüyorum ve bir de bizim takımımızın ilk yarıdaki durumunu görüyorum."

Cocu: "12-13 dakika içinde 3 gol yedik. İnanılmaz. Çok kısa süre içerisinde maçı verdik. Çok kötü bir durumdayız. Taraftarlarımızdan özür diliyorum."

Cocu: "Futbolun şöyle bir parçası vardır: Sadece Beşiktaş'la, büyük takımlarla oynadığınız maçlarda değil, her maçta istekli olmanıza ihtiyacınız var. İyi ya da kötü oynayabilirsiniz ama bu arzuyu göstermelisiniz. Aynı arzuyu kesinlikle sahaya yansıtamadık."

Cocu: "Berbat bir durumdayız. Yarın kafalarımızı toplayıp yeniden bir araya geleceğiz ve yolumuza devam edeceğiz."

Cocu: "Esas mesele, sahada doğru davranışları göstermektir. 12 dakikalık bir periyot var, maçı orada kaybettik. 2. yarıda telafi etmek isteyen bir takım gördük ama bunu maçın başından itibaren yapmalısınız ve bunu her maç yapmalısınız. Çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum."

Cocu: "Taraftarlardan bir kez daha özür diliyorum. Böyle olmamalıydı. Bizim oynamamız gereken futbol bu değil."

Phillip Cocu, basın toplantısında soru almadı.

"Yarın kafalarımızı toplayıp yeniden bir araya geleceğiz ve yolumuza devam edeceğiz."

Kocaman'ı yediler seni yedirmeyiz şef

İstek ve arzunun ötesinde eksiğiniz çok Cocu! Futbolculara b.k atma!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En az 5 milyon euroyu cukkaladın lan, takım berbatta sen baya iyi durumda olacaksın cocuman.:asd:.Hazırla bakalım paraları alişş.

Üst Alt