Phillip Cocu: "Dinamo Zagreb harika bir maç çıkardı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Phillip Cocu: "Dinamo Zagreb harika bir maç çıkardı"

1537480135662.png

Cocu, Dinamo Zagreb maçı sonrası açıklamalarda bulundu!

Phillip Cocu: "Öncelikle Dinamo Zagreb'i tebrik ediyorum. Harika bir maç çıkardılar."

Phillip Cocu: "Taraftarlarımızdan ve kulübümüzden özür diliyoruz. Çok kötü bir performans sergiledik. Fenerbahçe gibi bir kulüpteki beklentilerden çok uzak bir performans sergiledik."

Cocu: "Fenerbahçe gibi bir kulübün beklentilerinden çok uzak bir oyun gördük sahada. Daha şimdiden pazartesi günkü maçı düşünmeye başlarsak bu Avrupa maçında maksimum performans gösteremezsiniz demiştik. Bugün de bunun ne kadar doğru olduğunu gördük sahada."

Cocu: "Herhangi bir yargılama yapmıyorum. Tüm enerjimi hem kulübe, hem oyunculara nasıl aktarırım, bunu düşünüyorum. Tamamen bir sonraki maça, pazartesi oynayacağımız derbiye odaklandım. Çok büyük bir maça çıkacağız. Beşiktaş maçının çok büyük önemi var. Galip gelmek istiyoruz."

Cocu: "Tabii ki takımın teknik direktörü olarak bu mağlubiyetin sorumlusu benim. Bu tarz bir mağlubiyetin ardından taraftarların eleştirilerde bulunması çok normal. Bugünkü maçtan dolayı büyük hayal kırıklığı yaşıyorum, kızgınım. Taraftarlara hak veriyorum."

Cocu: "Dinamo maçı bizden daha çok istedi. Her takımın iyi ya da kötü maçları olur ama kazanmak için maksimum efor sarf etmeliyiz. Bugün bunu yapmadık."

Cocu: "Beşiktaş maçı, farklı bir maç olacak. Pazartesi günü oynayacağımız bu maçı çok konuştuk, bu da bu akşam farkı yaratan durumlardan biriydi. Oyuncularım derbide %200 konsantrasyonla sahaya çıkacaktır ama bugün perşembe, pazartesi değil. Bu yüzden çok kızgınım."

Haaa şimdi anlaşıldı neden yenildikleri, meğer beşiktaş maçına konsantre olmuşlar yoksa yenerlerdi kesin. Hodjam seni seviyoruz falan ama sende baya yüzsüz çıktın yav.

Üst Alt