Phillip Cocu Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Phillip Cocu Resmen Fenerbahçe'de

2 ayda kulubü çekip çekiştirip şampiyonluk havasına sokmuş çiçeği burnunda fenerbahçe hocasıdır.

fenerbahçe hızlı oyun anlayışı ve dinamik genç oyuncularıyla ligi domine edip kupalara ambargo koyacağa benziyor.

2 ayda kulubü çekip çekiştirip şampiyonluk havasına sokmuş çiçeği burnunda fenerbahçe hocasıdır.

fenerbahçe hızlı oyun anlayışı ve dinamik genç oyuncularıyla ligi domine edip kupalara ambargo koyacağa benziyor.

bu sene supercupi alacagiz eze eze fark bekliyorum

zuurt kupasini

ligi 82 puan ile champ

ve uefa kupasi ile kapatacagiz

sezona iyi baslayacagiz sonra biraz bocalayacagiz

ondan sonra tam gaz kupalara

prandelli tam bir efsane olacak bu kulüpte

öyle böyle degil

birlikte cok gulup agliyacagiz

adama resmen tapacagiz

millet bize gipta ile bakacak

bu mesajimi unutmayin ;)

Hollanda liginde 80 gol atmış diye hücumcu diyor bazıları ciddi ciddi. Çoğu kişinin beğenmediği Advocaat 103 gol atmıştı o ligde 103.

Burada adam defansif oynattı diye eleştiriliyordu. Ayrıca sabır falan hikaye bu ligde. Tudor takımı 13 hafta aralıksız lider götürürken bile medya ve taraftarlar etmedik hakaret bırakmadı. Basın toplantısında adeta soruyla dövdüler.

Cocu şimdi CL'de ön elemede elensin bakalım neler denecek daha ilk maçtan..

İlk geldiği gün yazmışım. Az bile demişim esasında. Hollanda Ligi ile bizim ligi kıyaslamak absürtlüktür. Cocu şu anda az bile eleştiri alıyor.

Cocu'nun PSV ile Avrupa Kuapaları performansı oldukça kötü .

İlk senesi Chernamorets - Ludogorets'e geçilip Avrupa Lig'nde gruptan çıkamamış . ( Cl'de de playoff'ta elenmiş)
İkinci senesi Avrupa Ligi'nde basit bir gruptan ikinci olarak çıkmış ilk turda elenmiş .
Üçüncü senesi en parlağı olmuş Şampiyonlar Ligi'nde gruptan ikinci olarak çıkmış ( ki 1, torbadan rezil Van Gaal'in United'ı gelmiş . İlk Turda Atletico'ya elenmiş . Bu sezon için başarılı diyebiliriz .
Dördüncü senedi Şampiyonlar Ligi'nde grup aşamasında sadece 2 puan toplamış Rostov'un bile gerisinde kalıp grup sonuncusu olmuş .
Ve bu sene Avrupa Ligi'nde gruplara bile kalamayıp Osijek diye bir takıma elenmiş .

Açıkçası Cocu macerasına girmelerini ben isterim . Belki çok başarılı olur lakin kanaatim olumsuz olma ihtimalinin çok daha fazla olduğudur .
:hat:

Üst Alt