Phillip Cocu: "Sırtım dik mücadeleye devam edeceğim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Phillip Cocu: "Sırtım dik mücadeleye devam edeceğim"

Adam haklı. Farklı bir ülkeye ve yabancı olduğu bir kültüre çağırmışlar, o da kırmamış gelmiş. Malum bizim lig zorlu ve çetin. 18 takım arasında bir takımı ligde tutmak zor. Ben inanıyorum cocu Fenerbahçe'yi ligde tutacaktır. Fenerliler de inanmalı bence.

tudor liderlige oynarken basın her puan kaybında üzerine gidiyordu cocu takımını düşme potasına soktu tudorun yaşadığının yarısını yaşamadı

forrest-gump-1994-movie-props.jpg

Yorulursan bu aletin, sırtı dik tutmaya faydası olur.
Forrest Gump da olmuştu...

Bu herif simdi bizim maca kadar yenilir sonra dokuz direkten donen topumuzun oldugu macta bizi 0-1 yener. Oyle bi lanet algoritma var basimizda. Silkelememiz lazim

Daum futbolu bilmiyordu.
Aykut otobüsü çekiyordu.
İsmail stajyerdi.
Pereira Portekiz'in köylüsüydü.
Advocaat Persie'nin yancısıydı.

Sıra Cocu'da.Bütün bunların hepsi birden kötü td olamaz.Biz Trabzon'a laf ediyoruz da Fb'nin de pratikte Ts'den pek bir farkı yok.Her gelen topçuyu,hocayı seviyesinin altına çeken bir kulüp.

Daum futbolu bilmiyordu.
Aykut otobüsü çekiyordu.
İsmail stajyerdi.
Pereira Portekiz'in köylüsüydü.
Advocaat Persie'nin yancısıydı.

Sıra Cocu'da.Bütün bunların hepsi birden kötü td olamaz.Biz Trabzon'a laf ediyoruz da Fb'nin de pratikte Ts'den pek bir farkı yok.Her gelen topçuyu,hocayı seviyesinin altına çeken bir kulüp.
2011 Adnan Polat'ın ibra edilmediği kongre

Tarihteki en büyük başkaldırı idi

Fenerliler ise Ali Koçun çıkıp topunuz gelin demesini başkaldırı olarak algıladılar, bir şeyin başı kalktı gerçi sonrasında

2011 Adnan Polat'ın ibra edilmediği kongre

Tarihteki en büyük başkaldırı idi

Fenerliler ise Ali Koçun çıkıp topunuz gelin demesini başkaldırı olarak algıladılar, bir şeyin başı kalktı gerçi sonrasında

O kongrede bence 2 fraksiyon vardı.Biri Mehmet Karlı tarzı sportif sonuçlardan bağımsız liseci kimliğiyle ibra etmeyecek tayfa,diğeri de futbol takımının aldığı skandal sonuçlar ve stad açılışında yaşananlardan ötürü ibra etmeyecek olanlar.Şüphesiz bir başkaldırıydı ama benzer bir yaklaşımı ne yazık ki Dursun Özbek yönetimine karşı göremedik.Ha ben hep dedim hala da diyorum,medya önünde bizim gördüklerimiz her şey değil diye o ayrı konu ama Adnan Polat kesinlikle Dursun'dan daha ağırbaşlı bir adamdı.

Hollanda futbolunun durumu ortada,israrla hollandali hocalar ile devam etmek sacmalik

Hollandalilarin futbolu bildigi dönem Eskide kaldi,insanlari da dahil futbola uzaklar artik

Üst Alt