Pino Resmen Al Nassr FC'ye Kiralandı


Cevap: Pino Al Nassr FC'ye KiralandıHayırlı olsun keşke Türkiye'de bir takıma kiralansaydı ve en azından bizimle yapacağı maçta ki performansını görseydik.Bu adamın gidişi ile ilgili içime oturan şey kendisinin koyulmadık yerini bırakmayan Mustafa Sarp bu takımın hala daha sözleşmeli futbolcusudur.Sen de gittin görünüşe göre Podolski de yatmış Podolski maliyet yüzünden yattı diyorlar sanki Arshavin bedavaya gelecek.Neyse kulüpteki cimri yöneticilere inanılmaz sinirliyim.Lig başlayınca sol açıkta Abdürrahim Albayrak'ı,forvette ise Adnan Öztürk ve Ali Dürüst'ü değişmeli olarak izleriz artık.
 
Cevap: Pino Al Nassr FC'ye Kiralandımaliyeti oldukça düşüktü.. Culio' da yaptığımız gibi Pino'da da hata yapıyoruz.. İkisi de maliyetleri az alternatiflerdi.. Umarım aramayız..
 
Pino resmen gitti!Galatasaray, futbolcusu Juan Pablo Pino’nun Nassr Saudi’ye 400 bin Euro’ya kiralandığını borsaya bildirdi.411c6pino.jpg
Haberin devamı için tıklayınız ! - GSC Portal
 
Pino resmen Nassr Suudi FC'ye kiralandı !Galatasaray, futbolcusu Juan Pablo Pino'nun Nassr Saudi'ye 400 bin Euro'ya kiralandığını borsaya bildirdi.Sarı kırmızılı kulübün, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklama şöyle:"Profesyonel futbolcularımızdan Juan Pablo Pino Puello'nun Nassr Saudi FC'ye 2011-2012 futbol sezonu için geçici transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre Nassr Saudi FC, Şirketimize 400.000 EUR ödeyecektir."
 
Cevap: Pino resmen gitti!Çok beğendiğim bir oyuncuydu ancak Fatih hocayla yapamayacağı belliydi. Sağlık olsun, Kazım'a talim etcez artık bu sene.
 
Cevap: Pino resmen gitti!takımın en az kazanan kanat oyuncusunun ve yaşı genç bu günlere kadar transfer yapamıyorsan takımda tut zaten yabancı sözleşme sınırsız yahu
 
Cevap: Pino resmen Nassr Suudi FC'ye kiralandı !Yoklukta gideri vardı, ama artık gerek yok. Elveda pino herşey için sağol.
 
Cevap: Pino resmen Nassr Suudi FC'ye kiralandı !Pino sol kanatta cok basariliydi! Bence takimda kalmaliydi!Pino'nun fizigi de saglam, forvet arkasi da oynardi...bence faydalanmaliydik kendsinden!Bazen kaliteli adamlari cok kolay harciyoruz!
 
Cevap: Pino resmen Nassr Suudi FC'ye kiralandı !Kiralmak da amaç futbolcu tecrübe kazansın kendini geliştirsindir . Ancak Pino bunu Arabistan da yapamaz ..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt