# Piotr Trochowski - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Piotr Trochowski

Cevap: # Piotr Trochowski

Olabilir.Lig Tv Muhabiri,Adnan Sezgin dün akşamdan transfer seferine başladı dedi.Almanya'da bazı kulüplerle görüşüyormuş

gelirse cok iyi is yapmis olur A.Sezgin

----------------emirhan------------

sabri-------neill---h.balta------caglar

------------cana---kallström---------

----------------elano-----------------

troche-------------------------arda

---------------baros-----------------

mhhh fena degil

Gun gecmiyor ki, yeni bir isim ortaya atilmasin ama ortada hala bir sey yok.... Sezon ortasinda mi transfer yapacagiz biz?

Tro! bu adamla cok dalga gecerler

Aslında hamburgla oynadıgmız maclarda begenmiştim ama fmde almıstım tırt cıkmıstı ayar etmişti beni bi antipatim var:D

Serdar----Torch-----Arda

oder

Torch-----Emre------Arda

4-2-3-1 misali dizilse takim bu ikisinden biri iyi isler yapabilir.

ya da Arda'ya yer de degistirip rakibi saskinliga sevk edebilirler:

Serdar------Arda-----Torch

Ortak bu adam benim bildigim ve tek tük izledigim hamburg maclarında ya sag kanat ya sol kanat oynardı kanat oyuncusu degilmi bu? ön liberoların önünde oynıcak adamda oyun okuma becerisi oyun zekası ve yaratıcılık olmalı bu adamda onlar tam anlamıyla varmı? Arda oynar mesela ordada tro oynarmı bana sorsan izledigim kadarıyla kanattan baska yerde oynamaz derim Heleki bi renkdasın dedigi gibi ortasahaya hic koymam yol gecen hanı olur

Nöbette kaynadı yazı Cagatay renkdasa ithafen yazmıstım ama iyi gözlem eden arkadaslarda yazabilir cevap olarak

Nöbette kaynadı yazı Cagatay renkdasa ithafen yazmıstım ama iyi gözlem eden arkadaslarda yazabilir cevap olarak

Aslına bakarsan çok yönlü bir oyuncudur Trochowski ama gerçek anlamda defans yapamaz ya da yapmayı sevmez. İkili mücadelelerde vs. güçlü bir adam değil o yüzden ben de 4-3-3'de eğer iki yönlü oyuncu olarak düşünüyorsak sırıtacağını düşünüyorum ama 4-2-3-1 gibi bir sistemde ön liberoların önünde forvet arkasında rahatlıkla oynayabilir ve bana kalırsa en verimli olabileceği bölge de orasıdır. Offensive Allrounder diyebiliriz aslında Trochowski için. Bence burda soru şu olmalı: Cana gibi 4-3-3'e çok uygun bir ön libero bulmuşken sistemi değiştirmek ne kadar doğru? Eğer gerçekten ilgileniyorsak ben bu seneki politikamız gereği de 8 milyon euro vereceğimizi düşünmüyorum asla. Eğer oyuncu biraz diretirse, Adnan Sezgin de iyi pazarlık ederse sözleşmesinin seneye de biteceğinden dolayı daha cüzi bir miktara, aradığımız aralık olan 4-5 milyon euro civarına bile halledilebilir belki de bu transfer.

Aslına bakarsan çok yönlü bir oyuncudur Trochowski ama gerçek anlamda defans yapamaz ya da yapmayı sevmez. İkili mücadelelerde vs. güçlü bir adam değil o yüzden ben de 4-3-3'de eğer iki yönlü oyuncu olarak düşünüyorsak sırıtacağını düşünüyorum ama 4-2-3-1 gibi bir sistemde ön liberoların önünde forvet arkasında rahatlıkla oynayabilir ve bana kalırsa en verimli olabileceği bölge de orasıdır. Offensive Allrounder diyebiliriz aslında Trochowski için. Bence burda soru şu olmalı: Cana gibi 4-3-3'e çok uygun bir ön libero bulmuşken sistemi değiştirmek ne kadar doğru? Eğer gerçekten ilgileniyorsak ben bu seneki politikamız gereği de 8 milyon euro vereceğimizi düşünmüyorum asla. Eğer oyuncu biraz diretirse, Adnan Sezgin de iyi pazarlık ederse sözleşmesinin seneye de biteceğinden dolayı daha cüzi bir miktara, aradığımız aralık olan 4-5 milyon euro civarına bile halledilebilir belki de bu transfer.

Bunu bi cok kez tekrarladım bu sene icerde dısarda 4-3-3 oynamıcaz dısarda 4-2-3-1 oynıcaz ve her iki sistemede ayak uyduran oyuncular alıncak diye düşünüyorum. Eger ciddiysek bu transferde Sag acıgın as adamı olarak düşünüldügünden alındıgını düşünüyorum yada öyle düşünmek istiyorum pinoda kanat forvet özellikleri oldugundan yedek olarak düşünülmüş olabilir ortasaha mutlaka kallström gacar tarzında bi adam sart he maddi durum el vermezse en kötü poulsen gibi bi adam sart troyada verilcek en yuksek bonservis 5 mn € olmalıdır.

Piotr Trochowski!

Sağ gösterip sol vuruyor!

Galatasaray'da Adnan Sezgin'in Pino'nun transferi için Fransa'ya değil, Hamburg'un milli futbolcusu Piotr Trochowski'nin transferini bitirmek üzere Almanya'ya gittiği öğrenildi.

Sarı kırmızılılarda transferin tek yetkili ismi Adnan Sezgin'in dün gece tecrübeli futbolcu ve menajerleriyle masaya oturduğu ifade edildi. Alman Milli Takımı'nda da forma giyen Polonya asıllı futbolcunun Türkiye'ye gelme fikrine sıcak baktığı belirtildi. Hamburg'un Trochowski için 8 milyon euro bonservis bedeli istediği vurgulanırken Sezgin'in görüşmelerde bu rakamı aşağı çekmeyi planladığı ileri sürüldü.

Özellikle sert şutları ve top sürme yeteneğiyle tanınan 26 yaşındaki futbolcu, orta alanda sorumluluk alabilen çok yönlü bir oyuncu olma özelliğine de sahip.

Kaynak: Ligtv.com.tr

Piotr Trochowski

Galatasaray, transferde bir kez daha rotayı değiştirdi. Keita'nın satılmasının ardından etkili bir kanat oyuncusunu renklerine katmak isteyen Sarı-kırmızılılar, Dünya Kupası'nda Alman Milli Takımı'nın formasını giyen Hamburg'un yıldızı Piotr Trochowski'nin transferi için görüşmelere başladı.

Teknik direktör Frank Rijkaard'ın önerisi doğrultusunda kanat oyuncusu yarışına giren Sarı-kırmızılıların, Monaco'nun Pablo Pino'nun bonservisi için indirimde yanaşmaması üzerine, bu oyuncudan daha etkili bir isim olan Trochowski için transfer harekatına giriştiği öğrenildi.

Galatasaray'ın Hollanda kampında bulunan sportif direktör Adnan Sezgin kamptan ayrılıp, Hamburg'a gittiği ve Piotr Trochowski'nin transferi için kulübü ile transfer pazarlığına giriştiği ileri sürüldü. Her zaman olduğu gibi transfer konusunda hiçbir bilgi vermeden kampı terk eden Adnan Sezgin'in, Trochowski'nin sözleşmesinin 2011 yılında sona erecek olması yüzünden, pazarlık masasında sarı kırmızılı kulübün şansının yükseldiği ifade edildi. Dünya Kupası'nda Alman Milli Takımı kadrosunda bulun ve yarı finalde İspanya'ya karşı forma giyen Trochowski 26 yaşında ve her iki kanatta da başarıyla görev yapabiliyor.

15.07.2010

Kaynak : DHA

Cevap: Piotr Trochowski

Kaç zamandır bu forumda bahsettiğim ve gelmesini istediğim bir adam.Arkadaş sohbetlerinde oyunu iki yönlü oynayan alabileceğimiz en iyi orta saha adamlarından bahsedeceimiz vakit aklımıza gelen ilk isim oluyordu trochowski.köpek gibi basar iyi top kullanır uzaktan şutları süperdir tadından yenmez inşallah gelir gelirse tsl'nin görüp görebileceği en iyi orta ikili olurlar canayla.

Üst Alt