Piotr Zielinski, Inter'e İmza Attı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Piotr Zielinski, Inter'e İmza Attı

1707076836456.png

Orta saha oyuncusu Piotr Zielinski, gelecek sezondan itibaren Inter'in futbolcusu olacak. Zielinski, Napoli ile olan sözleşmesi yaz aylarında sona ereceği için bu sezonun sonunda bedelsiz olarak Inter'e transfer olacak.

Napoli, Piotr Zielinski'yi Şampiyonlar Ligi'ne kaydettirmedi. Bunun nedeni ise Polonyalı'nın ayrılma kararı alması ve Internazionale'nin yeni kulübü olacak olması. (SKY)

kime gider sence kanki? reale çok güzel olabilir ama rotasyon çok geniş. ben manunun yerinde olsam barellayı çeker alırım. tam eksikliğini hissettiği karakter ve tarz
Ben de 1 tahmin edemedim kanks ama Newcastle United istiyodu diye haberler vardı yanlış hatırlamıyosam bu oyuncuyla ilgili.Vasfi'yle yukarıda Psg mizahı yaptık ama onlarda alabilir.Real Madrid'in o rotasyonunu görüp gelmez bence Modric ile sözleşme bile yenilediler.Manchester United'ı bilemedim kanks :D Erik Ten Hag'ın gitmesi gerek devre aasında bile Ajaxlı Hollandalı futbolcu transfer etmek istedi transfer etmediler.Yeni yönetim 1 hoca değişikliği yapsa iyi olacak bence kanks yav :D

Üst Alt