Pique, Shakira'yı 20 Yaşında Sarışın Bir Öğrenciyle Aldattığı Ortaya Çıktı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pique, Shakira'yı 20 Yaşında Sarışın Bir Öğrenciyle Aldattığı Ortaya Çıktı

Önce Gavinin anası, şimdi de Ferranın bacısı ha?

Gerçi Gavinin anası meselesinin aslı yoktu galiba ama olsun.

80 tane fotoğraf varken pique'yi götünden tanımamızı isteyen basın diye geçinen herifler var acayip
1625248.jpg.webp

Kadın şakireye şakireden daha çok benziyor bu arada yanlış anons çıkmasın da

Son noktayı koyuyorum fotoğraftaki kadının ferran torresin kız kardeşi olma olasılığı yok. Tamamen yetişkin bir vücut gibi duruyor.
Ferran torresin kardeşi gözlüklü ve bu fotoğraftakı kadına göre daha ince.
Sonra boy olarak torres pique'nin göz hizasında, kız kardeş torres ile hemen hemen aynı boyda fotoğraftki kadın pique'nin yaklaşık olarak çenesine geliyor.
Fotoğraf bana kalırsa bayağı eski arşivden aha bu pique demek için çıkarılmış gibi geliyor. Yada pique bile değil.

Ha eğer oysa zaten tam küfürlük bir herif. Paran var daha olgunluk yaşındasın ergenler gibi tribüne gidip sokaktan geçerken 10 dakikada 20 tanesiyle çarpışacağın normal sayılacak bir kadınla öpüşüyorsun herkesin içinde birde birisi de demiyor lan piqueye bak diye.

Acayip soru işaretleri var.
Belki aldatma veya bir birliktelik var olabilir ama fotoğrafın bu olduğunu zannetmiyorum

Gavinin anası meselesi bizim basının uydurmasıydı yalnız birçok kişi o olayı gerçek sanmış. O dönem aldattığı kişi bakıcıydı yanlışım yoksa

Üst Alt