Pique'nin Aşkı Shakira - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pique'nin Aşkı Shakira

Beyler lütfen alenen küfür falan yazmayın. Spoiler'a alın şu küfürleri. Hanım görecek ekranda ondan sonra 2 saat dil dökeceğiz. Gönlünü almak için çok para gidecek sonra.

Ya sonuçta Onur kardeşim ev hanımı yabancı ülke, böyle kasvetli bir ortam olunca ota boka sinirlenip küsüyorlar. Kadınları anlasam cevap verirdim soruna da anlamıyorum ki. :)
Abi bana büyük ihtimalle kızacaksın öncelikle özür diliyorum.
Ancak küfür görünce küsüyorsa ve sen bunun için saatlerce dil dökmek veya hediye almak gibi davranışlar sergiliyorsan sende yengemize karşı bir çerçeve kalmamış demektir.
En kısa zamanda red pill (özellikle rollo tomassi ve Richard cooper) şiddetle öneririm.
Tekrar kusura bakma lütfen, ben senin için diyorum tamamen

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abi anlatamazsın bu arkadaşlara. Sana soruyu soran arkadaş dahil dışardan çok basit sanıyorlar…
Hayır siz çok zor sanıyorsunuz. Ben 27 yaşındayım benim hayatım hakkında ne fikriniz var da basit sandığımı düşünüyorsun? Senin yapamadığın şey herkesin yapamadığı olacak diye bir durum yok, ben yukarıda önerilerimi yaptım. Bugünün dünyasında red pill öğretisi, stoacılık ve masküleniteden ödün vermiş erkeği çiğ çiğ yerler. Normal kadınlar bile yerken toxiclik ve manipülasyon ruhlarına işlemiş kadınlar tabiri caizse kaba etten kan alırlar. Çok uzağa gitmenize gerek yok örnekleri için

Hayır siz çok zor sanıyorsunuz. Ben 27 yaşındayım benim hayatım hakkında ne fikriniz var da basit sandığımı düşünüyorsun? Senin yapamadığın şey herkesin yapamadığı olacak diye bir durum yok, ben yukarıda önerilerimi yaptım. Bugünün dünyasında red pill öğretisi, stoacılık ve masküleniteden ödün vermiş erkeği çiğ çiğ yerler. Normal kadınlar bile yerken toxiclik ve manipülasyon ruhlarına işlemiş kadınlar tabiri caizse kaba etten kan alırlar. Çok uzağa gitmenize gerek yok örnekleri için

Ben Barış denen liboşa demiştim addaş. Beni en güzel karılar konusunda etiketleyip duruyor. Sonra masaya vuracaksın diyor.

Yer mi anadolu kadını bunları hey yavrum

Üst Alt