Haber - Pirlo: "Okan Buruk'u tebrik ettim. Kendisiyle saha dışında da görüşüyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Pirlo: "Okan Buruk'u tebrik ettim. Kendisiyle saha dışında da görüşüyoruz"

1682276582625.png

Süper Lig ekibi Fatih Karagümrük'te teknik direktör Andrea Pirlo, 3-3 beraberlikle sona eren Galatasaray, maçından sonra açıklamalarda bulundu.

"Ofansif bir takım olduğumuzu biliyoruz. Bu tip maçlarda kendi oyunumuzu sergilemeyi seviyoruz. Böyle bir ilk yarı oynadık. İkinci yarı çok çekinden kaldık ve baskı yedik. Buna rağmen çok önemli bir puan aldık."

"Kazanmak için az gol yememiz gerekiyor. Genel olarak bugün rakibe fazla şans vermedik. Penatılar bir şekilde gol yememize neden oluyor."

"Okan Buruk'u tebrik ettim. Kendisiyle saha dışında da görüşüyoruz. Yemek yiyoruz, sosyal hayatımızda da görüşüyoruz. Şu anda lider gidiyorlar, iyi futbol oynuyorlar. Kendilerini tebrik ettim."

"Mauro Icardi ile selamlaştık. İtalya'da oynamış oyuncuları burada gördüğüm için mutlu oluyorum."

Üst Alt