Pirlo: "Terim'e karşı çok iyi hislerim var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pirlo: "Terim'e karşı çok iyi hislerim var"

Andrea Pirlo: "Fatih Terim'le sadece 2 ay çalıştık. Ona karşı çok iyi hislerim var. Kitapta ne yazdığımı hatırlamıyorum çünkü çok sene geçti. Tek hatırladığım şey, Türkiye'de böyle bir şey söylediler ancak belki de farklı tercüme edildi."

"Türkiye konusunda size kim referans oldu" sorusuna Pirlo:

"Futbolu çok seviyorum. Türkiye liglerini takip ediyordum. Karagümrük'te başka İtalyan oyuncular da var, o yüzden özel ilgim vardı. Birkaç hafta önce görüşmeler başladı."

"1 sene ara verdikten sonra Türkiye'ye gelmek önemliydi. Kendisini geliştirmek isteyen bir takım ve benim için iyi bir fırsat. İstediğim, aşama kaydetmek isteyen bir takım fikriydi. Burada birleştik Karagümrük ile."

"Kariyerim oyunca oynadığım kulüpler ve bağlantılı olduğum tüm futbol ağını elbette Karagümrük için kullanacağım."

"Karagümrük maçlarını Olimpiyat'ta oynuyor ve sizin orada dramatik bir anınız var" yorumuna Pirlo:

"Memnuniyetle orda oynayacağız ve orada başarı elde etmek hedefimiz olacak."

Son düzenleme:
"Türkiye liglerini takip ediyordum. Karagümrük'te başka İtalyan oyuncular da var, o yüzden özel ilgim vardı."

Yav he he.

Üst Alt