Pitbull, Fayton Atına Saldırdı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pitbull, Fayton Atına Saldırdı

ABD'de Pitbull cinsi köpeğin ormanlık alanda faytondaki ata saldırdığı anlar izleyenleri dehşete düşürdü. Sahibinin elinden kaçan Pitbull, defalarca attan tekme yemesine rağmen saldırmaya devam etti.

bu tarz videolarda sadece pitbull ismini duymamız normal değil. hayvanın yapısında var bi hırçınlık orası kesin de yetiştirmede de var bir sıkıntı. arkadasımda arjantin dogo var at gibi hayvan kediden dayak diyor mesela. hayvan ın ağız çapının büyük olmasından yemek yerken bile yankı sesi geliyor. saldırsa siz düşünün neler yapabileceğini.

eve veya bahçeye köpek alıp sabah öğle aksam yemeğini vermekle olmuyor bu işler. hepsinin huyu suyu farklı insanlar gibi. onu tanıyıp onunda seni tanımasından sonra mümkün değil bu görüntüleri görmen.

tamamen farklı piskolojiler ve karakterlerde olmalarından kaynaklı.. sürekli saldırgan haller içinde olan bir hayvanı da daha büyük zararlar vermeden uyutmak en doğrusu.

Bu köpeği üreten de gezdiren de insan değil bu kadar aptalca davranış bir insanın işi olamaz.

Geçenlerde de bir kız çocuğuna saldırdı o gün bunun neslinin ortadan kaldırılması lazımdı.

Laboratuvar üretimi son derece tehlikeli mahluklar. Köpek demeye dilim varmıyor köpek değil başka bir şey bunlar. Öldürülsün demiyorum lakin üretimi yasaklanmalı kesinlikle. Ya bu mahluklarda ya da bunları sahiplenenlerin yetiştirenlerin profilinde sıkıntı var.
Labratuar üretimi diye bi şey yoktur bir cok köpek cinsi ceşitli ırkların melezlenmesiyle üretilmiştir husky gibi bizim kangal yada alabay gibi bir kac eski ırk hariç köpekler ihtiyac ve amaca göre melezlenmiştir

Ne alakası var sahibine saldırıyor bu cins ben hiçbir sokak köpeklerinde bile bu denli saldırganlık görmedim hele de biraz sever yemek verirsen canı gibi bilir seni ama bu pitbullar genetiği bozuk bir canlı köpek bile değil benim için
Cok alakası var köpek konusunda baya bi şeyler bilirim sen köpegi döger gerekli şekilde ilgilenmez köpegi daracık bi daireye akşama kadar tıkarsan özellikle Pitbull gibi Terrier kanı olan ırkları sapıtır

Bir timsahı, anakondayi, kaplani alip evcillestirip sokakta gezdirmekten farksiz. O hayvanlarin da sucu yok. Bunlari alip besleyenlerde suc. Pitbull besleyenler genelde antisosyal kisilik bozukluguna sahip insanlar oluyor.

Labratuar üretimi diye bi şey yoktur bir cok köpek cinsi ceşitli ırkların melezlenmesiyle üretilmiştir husky gibi bizim kangal yada alabay gibi bir kac eski ırk hariç köpekler ihtiyac ve amaca göre melezlenmiştir
Melezlenme olduğunu sanmıyorum da velev ki öyle diyelim bu bir şeyi değiştirmiyor. Sırtlan gibi koca ata saldıran köpek mi olur ya? Köpek dediğin ata en fazla havlar geçer. Attan yediği çiftelerin haddi hesabı yok hala daha sırtlan gibi saldırmaya çalışıyor. Bir insana bu şekilde saldırınca doğal olarak ölümle sonuçlanabiliyor.

Melezlenme veya başka bir şey ben anlamam. Bu mahlukların üretimi ve sahiplenilmesi durdurulmalıdır. Ben hiçbir köpek cinsi ile alakalı bu kadar vaka duymadım. 1 değil 10 değil bu nedir ya? Dediğim gibi ya bu mahluklarda ya da bu mahlukları sahiplenen ve yetiştirenlerde çok ciddi zihinsel sıkıntılar var belli. İki türlü de bunun üretimi durmalı.

köpeği uyutmuşlar, sahibi de tazminat ödeyecekmiş.

at da sıyrıklar varmış, sahibinin ayağında kırık varmış ve kafasına dikiş atılmış. videonun sonunda yerde uzanan kırmızılı kadın.

pitbull sevmediğim tek köpek cinsi. bir insan neden pitbull sahiplenir onu da anlamam.

Bizim eski mahallede bir kekoda vardı pitbull, sonra kendisine saldırmış köpek. Allahın malını o günden beri kimse görmedi öldü mi ne oldu artık bilmiyorum:d

Laboratuvar üretimi son derece tehlikeli mahluklar. Köpek demeye dilim varmıyor köpek değil başka bir şey bunlar. Öldürülsün demiyorum lakin üretimi yasaklanmalı kesinlikle. Ya bu mahluklarda ya da bunları sahiplenenlerin yetiştirenlerin profilinde sıkıntı var.
Köpekleri severim ve dediğine de yüzde yüz katılıyorum. Öldürülmelerinden ziyade kısırlaştırılmaları, üretimine ve ülkeye sokulmasına izin vermemek gerekiyor. Olay ABD'de geçiyor ama Türkiye'de de bir sürü böyle olay yaşanıyor. Köpek besleyeceksen bir sürü tür var. Besle birini ama pitbull besleme. Ne yapacağı belli olmuyor bu türlerin.

sahiplenilmesinin yasaklanması gereken bir köpek türü. doğasında var saldırganlık o yüzden üremesi, sahiplenilmesi ve toplum içinde dolaşması kesinlikle yasaklanmalı

Üst Alt