Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu Mektup


UEFA ipimizi çekmek üzerePlatini’den federasyona ağır tehditlerle dolu mektupAvrupa futbolunun patronu, şike yargılamasının yenilenmesini ve öngördükleri cezaların derhal uygulanmasını istedi. Federasyon, UEFA’nın yaptığı uyarıyı dikkate alırsa Fener’in küme düşürülmesi veya puanlarının silinmesi gerekecek. Eğer TFF eski kararında ısrar etmeyi sürdürürse milli takımlar dahil tüm kulüplere Avrupa’dan men cezası gelecek.ŞİKEYE SIFIR TOLERANS Beşiktaş, Bursa ve Gaziantep’e Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası veren UEFA, şike dosyasında da sıfır tolerans gösteriyor. Futbol Federasyonu’na mektup gönderen UEFA yetkilileri, “Şike konusunda kararlıyız. Ya istediğimiz cezaları derhal uygularsınız ya da Türk futbolunu milli takımlar dahil yarışmalardan men ederiz” tehdidinde bulundu.BU KARAR KABUL EDİLEMEZ UEFA’nın bu prosedürü, istedikleri cezaları vermeyen tüm ülke federasyonlarına uyguladığı ve öncelikle mektupla uyardığı ifade edildi. TFF’ye gönderilen mektupta, şike ile yapılan mücadele ve gösterilen sıfır tolerans vurgulanırken, verilecek cezalar da tek tek yazıldı. TFF’nin kulüplerin şike yapmadığı şeklindeki kararını kabul edilemez bulan UEFA, kararın değişmesini istedi.FENER DÜŞER Federasyonun 5 Haziran’a kadar bu cezaları değiştirip şikeye bulaşan kulüpleri küme düşürmesi veya puanlarını silmesi gerekiyor. Aksi takdirde Türk futboluna ağır bir ceza yolda. UEFA özellikle Fenerbahçe’nin şikeden suçlu bulunarak talimatın uygulanmasını istiyor. Ancak federasyon için böyle bir karar zor görünüyor.LİSTE İÇİN SON GÜN TFF kararda diretirse UEFA’nın A’dan U15’e kadar tüm milli takım ve kulüplere men cezası verebileceği belirtildi. Federasyonun Fener’in şike yaptığı şeklinde bir karar çıkarması, küme düşürülmesi anlamına geliyor. TFF’nin, Avrupa’ya gidecek takımların isimlerini bugün 17.00’ye kadar UEFA’ya bilrdirmesi de gerekiyor. Alper MertUEFA ipimizi çekmek üzere - Spor - Star Gazete
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu Mektupelveda avrupa futbolu.INSALLAH YOK OLURSUN FENERBAHCEIGRENC VARLIK.
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu MektupNTVSpor Galatasaray muhabiri Irmak Kazuk'un yönetimden aldığı bilgiye göre bugün yani perşembe UEFA açıklama yapacakmış.
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu Mektup5 haziran da asil bombayi patlatacaklar, yarin birsey olmaz
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu MektupFenerbahçeyi yakmamak adına tüm türk futbolunu ateşe atan zihniyetin. Neyse..
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu MektupUEFA ipimizi çekmek üzerePlatini’den federasyona ağır tehditlerle dolu mektupAvrupa futbolunun patronu, şike yargılamasının yenilenmesini ve öngördükleri cezaların derhal uygulanmasını istedi. Federasyon, UEFA’nın yaptığı uyarıyı dikkate alırsa Fener’in küme düşürülmesi veya puanlarının silinmesi gerekecek. Eğer TFF eski kararında ısrar etmeyi sürdürürse milli takımlar dahil tüm kulüplere Avrupa’dan men cezası gelecek.Altini cizdigim yer mantikli gelmiyor. Biz ne yaptik ki ceza yiyelim. Sikecilere kapanir Avrupa yolu.
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu MektupAltini cizdigim yer mantikli gelmiyor. Biz ne yaptik ki ceza yiyelim. Sikecilere kapanir Avrupa yolu.gecelim bunlari.. senin federasyonun sikenin ustunu orterse o federasyonun bagli oldugu ulkeye toptan men cezasi verilebilir.. elinden de hic bir sey gelmez..tehdidin buyuklugunu algilayalim artik..
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu MektupAdamın yazdıkları hiçte olmayacak şeyler değil.Önce uyaracaklar,kararınızı düzeltin şu tarihe kadar diyecekler,başbakan ve tüpçü umursamayacaklar tabii,adamlarda takılın aranızda diyecekler :mad:
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu Mektupayrica uefa nin fenere ceza vermek yerine butun ulkeyi men etmesi onlar acisindan daha mantikli..sadece feneri men edersen o itler cikip Turkiye'de bizi akladilar size noluyor diye honkurup bir CAS daha acma hakkini kendinde bulur.. ama eger TFF'ye toptan ceza verilirse alinan kararlardan dolayi kimse gikini cikartamaz..
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu MektupAmatöre düşürsünler bunları. Avrupa'dan da 5 ve 8 yıl arası men. Olması gerekenler bunlar.
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu Mektupayrica uefa nin fenere ceza vermek yerine butun ulkeyi men etmesi onlar acisindan daha mantikli..sadece feneri men edersen o itler cikip Turkiye'de bizi akladilar size noluyor diye honkurup bir CAS daha acma hakkini kendinde bulur.. ama eger TFF'ye toptan ceza verilirse alinan kararlardan dolayi kimse gikini cikartamaz..Fenerin dava acmasindan korkacak UEFA, o yuzden butun kuluplere verecek cezayi, oyle mi? Sana bu mantikli geliyorsa daha da yazacak bir sey yok zaten.
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu MektupAltini cizdigim yer mantikli gelmiyor. Biz ne yaptik ki ceza yiyelim. Sikecilere kapanir Avrupa yolu.gec , gec ...tff apacik ortada olan sikeye ske yok diyip milleti ve uefayi, fifayi falan aptal yerine koymaya kalkarsa "Galatasaray cok güzel, yillar sonra cok önemli sampiyonluk elde ettiler, iddianamede yoklar, onlari ayiralim tff ve fenerbahceye agir cezalar verelim" dicek degiller ya ...fenerin ceza alicagi cok net idi, demirören bjk nin de ceza alicagini taa gecen seneden biliyorduo yüzden, fener ve bjk yaniyorsa, herkes yansin diye gecti tff nin basina, herkesi yakacam dedi, basarmak üzere.
 
Cevap: Platini’den Federasyona Ağır Tehditlerle Dolu MektupFb ile Bjk'nin bittiği yerde GALATASARAY'ın güçlenmesini istemiyorlarsa elbette yapacakları şey ülke futbolunun batmasına göz yummak olacak.Hep beraber görücez GALATASARAY düşmanlarını. Ya fener düşer bjk nin puanları silinir yada ülke olarak çöküşe geçeriz kolay kolay da imajımızı düzeltemeyiz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt