Play-Off | Altay 2-2 Konyaspor | 23 Mayıs | Maç Sonucu | Konyaspor Süper Lig'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off | Altay 2-2 Konyaspor | 23 Mayıs | Maç Sonucu | Konyaspor Süper Lig'de

Cevap: Play-Off | Altay - Konyaspor | 23 Mayıs | 19.00 | D-Spor

Altay alsın istiyorum bir göztepeli olarak.nedense buca bana izmirin takımı gibi gelimiyo. altay cıkarsa süper lige alıcam bi kombine izlicem bütün süper lig maçlarını. çok özledik süper ligi

Altay sitesinin ana resmi.

giris_Ataturk_Olimpiyat_Stadi.jpg

altay alır inşalla ama konya çok avantajlı ps: ne izmir nede konyalıyım :D

konya'nın olayı geride iyi kapanmak,ölü toplarla sonuca ulaşmak.öyle ekstra bi özelliği yok.izlediğim 2 maçta da oyunun kontrolü hep rakip takımlardaydı ama işte 2 maçta da ilk golü bulmaları onlara büyük avantaj verdi bi yerde.eğer altay ilk golü bulursa maçı her türlü alır.konya'dan daha etkili takım ama konya'nın da futbol şansı izlediğim maçlarda baya iyidi..

Yıllardır İzmir takımlarının yapamadığını Buca 2 senede başardı. İzmir takımları içinde belki bize yakınlığından olsa gerek Göztepe daha çekici geliyor. Aslında bunu bu yüzden söylemiyorum. Fakat bakıldığında taraftarı yıllardır bıkmadan, usanmadan destekleyen bir profili var. Daha çok hak ettiklerini düşünüyorum Göztepe'nin.

Bence bu akşam ki maç için Konya, Altay'ı yenecektir. En azından yenmeli diye düşünüyorum.

MUHTEMEL 11'LER

KONYASPOR

Haluk

Ufukhan

Ahmet Görkem

Volkan

Ömer

Uğur

Zafer

Mehmet Ayaz

Kaue

Erdal

Eser

ALTAY

Soner

Yüksel

Yiğitcan

Onur

Mehmet Budak

Zafer

Musa Çağıran

Ercan

Mesut

Musa Sinan

Şehmus

Haydi Altay'ım.Yapıştır geç.Güzel İzmirin güzel takımı

Konya'ya karşı Uğur'un buzlu sahada sakatlanmasından sonra antipatim var.Bu yüzden ve tarihinden dolayı umarım Altay çıkar.

Hadi bakayım Altay. Al şu maçı. Güveniyoruz size !

Yıllar yılı bekledik, bir gün yüzü görmedik,

Bir an olsun sevinmedik, gülmedik,

Vazgeçmedik bekledik, sevdanı terketmedik.

Altay uğruna çok cefalar çektik,

Olsun artık, bu sene başarırsın belkide,

Mutluluktan uçurursun göklere,

Güveniyoruz size, sevinç yaşatın bize,

Saldır Altay çıkalım Süper Lig'e !

Konya'ya karşı Uğur'un buzlu sahada sakatlanmasından sonra antipatim var.Bu yüzden ve tarihinden dolayı umarım Altay çıkar.

2008 yilinda gittigimiz karda buzda pazar aksami oynayamadigimiz - ertesi gun karli buzlu zeminde gunduz maci yapip umit karan'in tek golu ile 1-0 aldigimiz mac.. o gun konyadan da o maci ertelemeyip oynatanlardan da nefret ettim.. 2 gun sonra almanyada ciktigimiz bayern leverkusen macina hic deginmeyecegim zaten.. konya cikarsa ayni goruntuleri gorecegimizden emin olabilirsin..

Üst Alt