Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit 85-74 Galatasaray C.C | 27 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit 85-74 Galatasaray C.C | 27 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit 82-68 Galatasaray C.C | 27 Mayıs | 18.00 | Sporma

1 kişiye bağlamamak lazım .4 numarada oynayan yabancın yetersiz,5 numarada oynayan yabancının Tutku´suz 0 Shipp dışında hiçbir yabancı kalmamalı bu takımda.

Shumpert Türk statüsüne geçerse bence kalmali. Rancik ve JJ kesin gitmeli. Yerine Pops ve Cook super olurdu

Cevap: Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit 82-68 Galatasaray C.C | 27 Mayıs | 18.00 | Sporma

1 kişiye bağlamamak lazım .4 numarada oynayan yabancın yetersiz,5 numarada oynayan yabancının Tutku´suz 0 Shipp dışında hiçbir yabancı kalmamalı bu takımda.

Jerry 3. çeyreğin başında başına buyruk atışlar yapmasaydı bu kadar fark açılmazdı. Bugün günümüzde değildik orası ayrı amma velakin bu Jerry'ye artık tahammül edemiyorum.

Cevap: Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit 85-74 Galatasaray C.C | 27 Mayıs | 18.00 | Sporma

şu evren basketbol oynuyorsa ben hayli hayli oynarım adam boş şutu nerdeyse pota arkasında ki seyircilere vuracaktı

Cevap: Play-Off Y.F. 2.Maç | Banvit 85-74 Galatasaray C.C | 27 Mayıs | 18.00 | Sporma

jerry rancik ve evren şampiyonluğa oynayan takımn oyubcusu olamaz.seneye daha iyileri bulunmalı.evren konusunda kararsızdım ama play oflarda fikrimi verdim seneye olmamalı.

Her şeye rağmen verdiğiniz mücadeleden ötürü teşekkürler ASLANLAR.Bakalım piliçler abdi ipekçide bu şutları sokabilecekler mi?

Shumpert Türk statüsüne geçerse bence kalmali. Rancik ve JJ kesin gitmeli. Yerine Pops ve Cook super olurdu

Şampi´nin durumunu biliyorum zaten,seneye Türk olacak.Pops hayvan gibi savunma yapıyor,hücumdada çok etkili.Dediğin gibi gelse enfes olur.

Johnson maçı kaybettirdi resmen

Jerry 3. çeyreğin başında başına buyruk atışlar yapmasaydı bu kadar fark açılmazdı. Bugün günümüzde değildik orası ayrı amma velakin bu Jerry'ye artık tahammül edemiyorum.

Ne yapsaydık Doğancan?O şartlarda başka altarnatif yoktu.Taylor ile devam etseydik banko Bjk´ye elenirdik.

jerry rancik ve evren şampiyonluğa oynayan takımn oyubcusu olamaz.seneye daha iyileri bulunmalı.evren konusunda kararsızdım ama play oflarda fikrimi verdim seneye olmamalı.

rancik gecen sene değil bu sene gelseydi bize gelen en kötü yabancı olarak görürdüm

ya bide çok yüzdeli attılar herfler ne attıysa girdi ama bunun bide istanbulu var.

Beyler skor taraftarlığı yapmayın.İlk maçta farklı yendiğimizde bir çoğumuz takımı övüyordu.Lütfen diğer taraftarlardan farkımızı kouyalım.Bugün ilk maçın rahatlığıyla oynadık.Malesef aşırı rahattık buda maçı kaybetmemize sebeb oldu.Ben seriyi Abdi İpekçide taraftarımızla bütünleşerek bitireceğimize inanıyorum.Tutku dışında zaten pek asılanda yoktu.Andric belki fark 14 lerdeyken pota altındaki basit pozisyonları bitirse belki yakalam şansımız olabilirdi.Oktay Hoca takımın kulağını çekecektir.Takım toparlayacaktır.

Maçı izlemedim ama skordan ve istatistiklerden anladığım kadarıyla 4 numara savunmamız yine kötüymüş. Chuck Davis yine yardırmış. Rancik-Shumpert-Haluk hangisi oynadıysa Davis'i tutamamış yoksa hücumda pek problem yok gibi. 74 sayı gayet iyi ama yediğimiz 85 sayı çok fazla. 3lük atışlarımız yine yerlerde Shumpert'ın hiç 3lük denememesi ilginç. Neyse yine de İstanbul'a avantajla dönüyoruz.

sözü üstüme alıp yazıyorum ...kendi adıma hiçbir zaman skora bakarak eleştiri yapamadım hiçbir oyuncu hakkında ama şöyle bişey var karşındaki takımda senin aldığın paranın 10 da birini almayan oyuncular yüreğini sonuna kadar sahaya koyup oynuyorsa evren paşamızsda oynasın biraz artık ..vallahi oktay hocaya inanamıyorum şu adama nasıl sabrediyor şu takımda tek yaptığı işi boş turnike atmak onda bile herseferinde güç bela blokdan kurtuluyor adam sahada yürüyor kısaca bu sistemde onun yağtığı savunmayı koy göksenin yapsın eminimde yapabileceğinden

Beyler skor taraftarlığı yapmayın.İlk maçta farklı yendiğimizde bir çoğumuz takımı övüyordu.Lütfen diğer taraftarlardan farkımızı kouyalım.Bugün ilk maçın rahatlığıyla oynadık.Malesef aşırı rahattık buda maçı kaybetmemize sebeb oldu.Ben seriyi Abdi İpekçide taraftarımızla bütünleşerek bitireceğimize inanıyorum.Tutku dışında zaten pek asılanda yoktu.Andric belki fark 14 lerdeyken pota altındaki basit pozisyonları bitirse belki yakalam şansımız olabilirdi.Oktay Hoca takımın kulağını çekecektir.Takım toparlayacaktır.

Neyse ya.. Abdi İpekçi'de bitireceğiz seriyi..!

normal maçta bile bu topiğin en az 50 sayfa olması gerekiyor.Transfer nöbetinde kim gelmis kim gitmis fb bjk transferleri yorumluyan taraftar sanan kisiler sorsanız banvit galatasaray oynuyor diye bilmezler galatasaray futbol külübü değil spor külübüdür bunuda herkes bilsin...!!!

3.periyotlar herzaman önemlidir. sen 31 sayı yersen 1 periyotta YENİLMEN NORMAL. ama biz bu takımı yeneriz. 1 kerede olin edirne macında bu durum olmuştu. tutkuyu burdan kutluyorum.

ben bu jerry johnsonu eleştirmeyecem. adam yetersiz bu acık. bide yapamayacagı işleri yapmaya calışıyor. skandal bir adam tam cinayetlik.

Üst Alt