Play-Off Y.F. 3.Maç | Galatasaray C.C 73-61 Banvit | 30 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Y.F. 3.Maç | Galatasaray C.C 73-61 Banvit | 30 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: Play-Off Y.F. 3.Maç | Galatasaray C.C - Banvit | 30 Mayıs | 20.00 | Spormax

En az 7 bin kişi olmalı altını çiziyorum en az 7 bin.

Umarım 10 bin kişi olur.Futbol takımının sıradan Kasımpaşa maçında 15 bin seyirci oluyor ama bu takımın 3 bin civarı.Basketbol takımımız daha fazla seyirciyi hakediyor.

Cevap: Play-Off Y.F. 3.Maç | Galatasaray C.C - Banvit | 30 Mayıs | 20.00 | Spormax

4 bin az diyorsunuz ama maca dogru o rakam 5-6 bine ulasirsa zaten salonun yarisi demek .. bu da bir ilerlemedir , zira yarim salon bile cekmedi bu salon hic fb maclari haric.

ben 5-6 bine raziyim hafta ici .. unutmayin ki fb efes serisinde de salonda 2-3 bin seyirci yoktu ,kotu ornek emsal olmaz ama takimlar arasi ciddi bir rekabet olmamasi ve hafta ici olmasi ve basket macina gitme duyarliligimiz olmamasi sonucu buna sukur .. baskette anca finalde salonlar ful ceker

Ben 10.000'i bulaağını inanıyorum taraftar gerekli ilgiyi gösterdi bu seride şu ana kadar.

Tribünlerde Yenilmez Armada Olalım

GS Store Mobil Aracına gelin hep birlikte kırmızı giyelim…!

Maç biletini getir,Yenilmez Armada t-shirtünü sadece 10 TL’ye kap!

Basketbol takımımız Galatasaray Cafe Crown bu akşam oynayacağı playoff yarı finalinde saat 20.00’da Banvit ile karşılaşıyor. GS Store Mobil Aracı, Abdi İpekçi Spor Salonu önünde, maç biletini getirene Yenilmez Armada T-Shirt’ünü sadece 10 TL’den satışa sunuyor.

GS Store olarak erkek basketbol takımımıza başarılar diliyoruz.

Hala almayan varsa

Sınavlarım olmasa mutlaka gidecektim ama malesef sınavlarım var. :( Herkes lütfen gitsin maça. Diğer takımlar (Efes, FBÜlker) en ucuz bilet fiyatını 15 TL olarak belirlerken, kulübümüz en ucuz bileti 7 TL'ye çıkarıyor. Daha ne istiyorsunuz? :) Taraftarımızın desteğiyle finale kalacağız İnşallah.

En az 10 bin kişi olacak o salonda.Herkes rahat olsun

Ne kadar destek az falan desekte Türkiye'de geçen sene bile en çok taraftara oynayan takımdık. Türkiye şartlarında taraftar sayımız ve taraftarımızın basketbol kültürü gayet iyi. Geçen sene Fenerbahçe'nin Euroleague'de 350 taraftara oynadığı için atılma tehditi aldığını unutmayalım. Sinan Erdem'e geçince toparladılar.

ben 8 bin biletin satıldığını ögrendim.Her zaman sunu düsünürüm.Eger gs basketbol maclarının istanbul dısında izmirde antalyada kayseride bile oynasa her mac 10 bin dolar.Bence istanbuldaki gs taraftarlarının doymuslugu var ben bayan voleybolda bile diyarbakırda kac kisinin geldigini bilirim.Oysa aynı onemi istanbuldaki taraftarlarımız anlamıyor...

Maça gidemiyorum sınavlarım yüzünden çok ters zamana geldi maç. :(

Umarım taraftar sayımız iyi olur bu maçta. Ayrıca Ünal başkanın ve yönetimin de bu maçta bulunmasını isterdim. Özellikle de Ünal Aysal'ın mutlaka bu maçta olması gerekiyor.

Tribünlerde Yenilmez Armada Olalım

GS Store Mobil Aracına gelin hep birlikte kırmızı giyelim…!

Maç biletini getir,Yenilmez Armada t-shirtünü sadece 10 TL’ye kap!

Basketbol takımımız Galatasaray Cafe Crown bu akşam oynayacağı playoff yarı finalinde saat 20.00’da Banvit ile karşılaşıyor. GS Store Mobil Aracı, Abdi İpekçi Spor Salonu önünde, maç biletini getirene Yenilmez Armada T-Shirt’ünü sadece 10 TL’den satışa sunuyor.

GS Store olarak erkek basketbol takımımıza başarılar diliyoruz.

Ünal Aysal ve Adnan Polat beraber maça gelecekmiş.

Ntvspor'da Kaan Kural bizi yere göğe sığdıramadı. Geçmişimizle ilgili falan inanılmaz övgü ile bahsetti. Tarihimizle bir kez daha gurur duydum. :)

Üst Alt