Play-Off Y.F. 4.Maç | Galatasaray C.C 89-55 Banvit | 1 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Y.F. 4.Maç | Galatasaray C.C 89-55 Banvit | 1 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Play-Off Y.F. 4.Maç | Galatasaray C.C 89-55 Banvit | 1 Haziran | Maç Sonucu

Ermal Kuqo : Ben fazla smaç basan bir oyuncu değilim. Bir maçta iki smaç bastığımı pek hatırlamam ama bu taraftar bana herşeyi yaptırıyor

Cevap: Play-Off Y.F. 4.Maç | Galatasaray C.C 89-55 Banvit | 1 Haziran | Maç Sonucu

Ünal başkan kendisine yapılan tezahürata Anap selamı verdi

farkettiniz mi?

Rahmetli Turgut Özal hayranı galiba!!!

:):)

Taraftar müthişti,oyun müthişti,başkanın Drogba müjdesi de eklenince mükemmel bir akşam oldu.

Mahmuti......Mahmuti.......Oktay Mahmuti.....

Şampiyon yap bizi,Oktay Mahmuti...

Taraftar çıldırdı Drogbayı istiyor tezahüratlarına yaptığı şu hareketle karşılık verdi ":animation:"

Elini falan kaldırıp herhangi bir jest yapabilirdi ama bunu yapması o an ahanda gelicek dedi herkes...

Oyuncularımız, şu an Bebek'teler ve galibiyeti kutluyorlar.

Dışardaydım şimdi gördüm çok mutlu oldum farka bak ilk yarı 53-19 :D şaka gibi

Banvitlilerin yaptıkları çirkefliklere verdik cevabını

ve son olarak Oktay Mahmudi :tiphat:

tabii demeden olmaz (ara:yolduk mu) ahahahhaa

Belki bu sene şampiyon olamayacağız ama seneye veya öbür sene bitecek bu çile. Çok güçlü olacağız çok. Bu taraftar da takımda bunu hakediyor. Helal olsun çocuklar.

Gelecek sene Euroleague'e katiliyormuyuz ?

Daha net birşey yok. Ama seribaşı olarak playoff oynayacağımız kesinleşti artık. Daha ilerisini zaman gösterecek

Maçtan yeni geldim. İçeride muhteşem bir atmosfer vardı. Taraftar çıldırdı Drogba'yı istiyor olayı müthişti. :D

helal size Yenilmezarmada...

Bir kez daha inanılmaz bir akşam yaşadım. Bunu bize yaşatan oyunculara da seyirciye de teşekkürü borç bilirim. Hakedenin yanında hakettiği desteği en güzel şekliyle verdik, darısı fenerin başına. Yine söylüyorum, neden olmasın ?

Başkana gerekli mesajı en güzel şekilde verdik herhalde. Çıldırdık başkan çıldırdık. :)

B_ebb08de08dcc55813d0d14f26fc8f226.jpg

Üst Alt