Play-Off'da Rakip Hırvatistan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off'da Rakip Hırvatistan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İkinci Torbaya Düştük l Play-Off Kura Çekimi l Rakip Hırvatistan

Hirvatlarda eski Hirvatistan degil. Biz onlardan, onlar bizden cekiniyor.

bun lar bizi elek eder kusura bakmayın ama çeyrek finalindeki gazımız bıle yok artık

Kalbim temizmiş gönlümden Hırvatlar geçiyor demiştim Hırvatistan çıktı.Bence az pozisyonlu atanın üstüne yatacağı bir maç olur sanmıyorum ki bol gollü maçlar olsun kim atar kim çıkar belli olmaz ama maç skorları ancak şu şekilde olur 1-0 ve 1-1 bundan farklı sonuçlar çıkarsa şaşırırım(Türkiye ya da Hırvatistan %50 oran biçiyorum).Tabii top yuvarlak gider 5-0 olur büyük konuşmamakta lazım :D Her ne kadar iyi oynamasakta takım bizim takımımız illa ki bir inanç bir konduramama durumu söz konusu insan ister istemez şişiriyor Türk insanıyız kanımızda var vesselam :D

iki ülkede birbirinden cekiniyor. adam gibi oyuncu secimi taktikle eleriz. Hersey hocada bitiyor, futbolcular iyi.

1 aya kadar inşAllah herşey yoluna girer.Yoksa bu futbolla ancak rezil oluruz.

Hırvatistan'a selam olsun! Semih Semih Semih Semih Semih Semih Semihh :))))

Kalbim temizmiş gönlümden Hırvatlar geçiyor demiştim Hırvatistan çıktı.Bence az pozisyonlu atanın üstüne yatacağı bir maç olur sanmıyorum ki bol gollü maçlar olsun kim atar kim çıkar belli olmaz ama maç skorları ancak şu şekilde olur 1-0 ve 1-1 bundan farklı sonuçlar çıkarsa şaşırırım(Türkiye ya da Hırvatistan %50 oran biçiyorum).Tabii top yuvarlak gider 5-0 olur büyük konuşmamakta lazım :D Her ne kadar iyi oynamasakta takım bizim takımımız illa ki bir inanç bir konduramama durumu söz konusu insan ister istemez şişiriyor Türk insanıyız kanımızda var vesselam :D

Kardeş irlanda varken neden taş gibi hırvatları istiyorsun elenmek içinmi? mantıklı bir açıklaman varmı merak ettimde...

Oğuz Çetin yine balını konuşturdu.En zor 2 takımdan birini çekmemize vesile oldu geldi.Diyorum bu adam gitmeden Hiddink değil Mourinho gelse adam futboldan soğur gider ülkeden. :D

Cevap: Play-Off'da Rakip Hırvatistan

Yunanistan'i iki mactada yenememisler,deplasmanda Gürcistan'a yenilmisler. Herkesin gözünde büyüttügü bir Takim. adil bir oyuncu secimi ve adam gibi bir taktikle eleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt