Podolski Fark Yaratıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski Fark Yaratıyor!

Bitiricilik konusunda dünyanın en iyi 20 futbolcusundan biridir. Kaleyi gördüğü zaman özelliklede önü açıksa gol olma ihtimali olmama ihtimaline fark atar. Sadece çok dripling atmaz kanat oyuncuları gibi daha garanti oynar paslaşır. Ama 1 kanat oyuncunun skorer olması iyidir her zaman. Adam akıllı bi orta saha ve forvet olsa daha çok yazardı

Bu arada üst akıl nasıl da yönlendirmiş sizi, nasıl bu kadar kolay kanıyorsunuz anlamış değilim. Muslera ve Sneijder'da bu takım içerisinde kötü top oynayan futbolcular içerisindeymiş. Yok bilmem kimin attığı golde defansın hatası yokmuş. Çıkarın şu at gözlüklerini de olayın geneline bir göz atmayı deneyin. Çok düz mantıkla düşünüyorsunuz.

Seneye 4-3-3 oynarsak çok daha iyi olur Poldi için.

10 numara üzerine kurulu sistemler bu tarz kanatta oynayan skora yakın oyuncular için baya zor.

Küme düşmemeye oynayan bir takım görmek istemiyorum can ha sen görmek istiyorsan bişey diyemem.

Ben gitsin veya gitmesin demedim ki rtaş durum tespiti yapıyorum.

Yeni bebeği oldu gitmez falan gibi düşüncelerle fazla bağlanmak doğru değil yani sonra üzülme diye.

Serbest kalma bedeli 20'den 7.5'a düşmüşken Çinli dostlarımız reddedilmeyecek bir teklif yaparlar 2 satır taraftarı avutacak mesaj yazıp gidebilir yani olmaz diye bir şey yok.

Ben gitsin veya gitmesin demedim ki rtaş durum tespiti yapıyorum.

Yeni bebeği oldu gitmez falan gibi düşüncelerle fazla bağlanmak doğru değil yani sonra üzülme diye.

Serbest kalma bedeli 20'den 7.5'a düşmüşken Çinli dostlarımız reddedilmeyecek bir teklif yaparlar 2 satır taraftarı avutacak mesaj yazıp gidebilir yani olmaz diye bir şey yok.

Sniejder hala daha avrupada piyasası olan bir oyuncu bu yaşında çine gitmek isteyeceğini sanmıyorum. Ama çin'de bizim verdiğimiz maaşın 2-3 katını teklif ederlerse tabi o zaman durum değişir.

Avrupa piyasasi hala var diyorsunuz, adam zaten 3.5 yildir Türkiye´de oynuyor. Bu demek oluyor ki iyi bir para icin, avrupa disinda oynamak sakincali degil. Üstelik Cin´e Sneijder´den daha fazla piyasasi bulunan futbolcular da gitti bu sene. Orada muhtemelen sifir uyum saglayabilecek Burak bile gitti, adamlar muazzam iyi para ödüyorlar.

Sneijder´e avrupada brut 5 Milyon avro üstü para verecek kulüp de göremiyorum. Hele birde bonservis varsa.

Üst Alt