Podolski ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Podolski ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Borsaya bildirildi umarım bu sefer gerçekleşir transfer.Yalnız geldikten sonra panzerin karşısında durabilecek bi sağ bek göremiyorum ligde.

Ya bırakın Podolski'yi felan, içimiz kan ağlıyor. Ezeli rakibimiz rezil rüsva oldu. Yazık gerçekten. Bu transfere sevinemiyorum bile...

:lol:

GELECEK INSALLAH ... Keita ,Reyes gelmedi ama neyse :D

ibrahimseten ibrahim seten

BREAKING NEWS: Podolski yarın istanbul'a geliyor büyük ihtimalle.. anlaşma şartları gece bülteninde..

ibrahimseten ibrahim seten

podolski g.saray'da.. bonservis 8.5 milyon euro.. oyuncuya yıllık 3.5 milyon euro ödeniyor.. yarın istanbul'da olması bekleniyor..

Guzel Arda'nin daha profesyonel versiyonun aldik demektir! Arda kadar kivrak olmasa da podolski disiplini ve fiziksel gucu ile belki de daha fazla faydali olacaktir. Bu arada Real Madrid - Galatasaray macini izledim ve gordum ki takimin kendine guveni muthis Fatih Terim ve yonetimi ne kadar tebrik etsek azdir bence!

köln başkanının dedği inşallah doğru değildir

Borsaya bildirilip anlaşmaya varılamayan oyunculardan olmaz inş.

Podolski çok yararlı olur. Madrid maçından hücumda tehlike yaratamayınca bir kez daha anladım.

umarım bitirirler bu işi. kulüplerde çok başarılı işler yapmadı ama bizim ligde başarılı olacağına inanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt